67
22.7.2020
Maço Erkek vs Zarif Erkek
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dedikoduvar
   Deli gibi maço erkek için yanıp tutuşanı da gördüm hiç hoşlanmayanını da. Maço erkek mi iyidir zarif erkek mi, dio'luyoruzzz.
   0
    eski_bi_tanidik
    Zarif demeyelim de kibar centilmen ve düşünceli erkek ve evet bunu secerdim
     pillowtalk
     Maço erkeği seçenekler arasına dahil ettiğiniz sizleri kınıyor ve Allah'a havale ediyorum eğitilmez çomarlar.
      1harleyquinn1
      Höt Höt olan hiç bir canlı türünü sevmem
       nil_ayi
       Buna net cevap verebilmek için önce insanların kafasından 'zarif erkek kılıbıktır' görüşünü silip ortak paydada net bir anlam oluşturulmalı bu kavrama. Maço erkek dediğin, halk dilinde, şu 'onu giyme keserim, yan bakma çizerimci' ağır abilerimizdir. En büyük tesellim maço erkek seçenlerin bunu bilmeden seçmiş olması...
        xlethex
        Büyük ihtimalle linç yiyeceğim, Maço erkek, astigim astik kestigim kestik, kizlarimiz takiliyor peşine, adam ya aldatiyor ya da bi sebepten kiz ayrilmak istiyor, ben izin vermeden ayrilamazsin olayindan sonra tartişma vs. bu da erkeklige b*k surdurmeyecek ya kalkip dovüyor ya da tutuyor öldürüyor. Sonrası, hakli olarak kadinlarda tedirginlik, korku ya benim de basima gelirse diye. Toplumun buyuk kismi tedirgin ve tetikte. Bir kadin dikkatini cekiyor, medeni sekilde tanismak istiyorsun ama aklinda 50 milyon tilki hic birinin kuyrugu birbirine degmiyor, şimdi taciz etti diye bagirirsa? yuksek sesle terslerse? Orada bulunan insanlar uzerime çullanir mi? Maço erkek diyenlere tepkim de degil de düşüncemdir bu, sürşü lisan ettiysem affola.
         rotasizkerim
         Tövbe tövbe bu nasıl başlık ya. Sonra küfür edince Kerim niye küfür ediyorsun diyorlar. Anam içimden Maço erkek çıktı sanki!
          buse01
          Maço erkeğe oyum
           burakb_
           Adı "maço" oluyorsa genelde rol oluyor o. Şöyle keserim böyle asarım falan muhabbetleri. Kendine göre bir duruşu olan erkek zaten ikisini de aynı anda götürmeyi bilir bana göre. Bir de şu efendi erkek, zarif erkek tanımı bir türlü netleşmiyor yanlış anlıyor insanlar hep mevzuyu. Her şeye sus pus kalan erkek efendi erkek değildir mesela. Kısaca belli değerlerle kendini terbiye etmiş, yerine göre davranmasını bilen erkek efendi erkektir bence. Nazikliği de vardır sertliği de. Bazı alfa tipler vardır mesela onlar nazikleştikçe sen gerilirsin, o adam zaten hissettirir sana ağırlığını " Biz maçoyuz agaaa " diye böğürmeden. Maçolar da o abinin getir götürünü yapar.
            karalayanadam
            Bir tarafım, şalını yanından ayırmayan, sigarasını sararak içen, sanat sepetle uğraşan böyle rahat tipik kadıköy beyefendisi, Diğer tarafım, arada açığa çıkan bıçgın sincan bebesi, la.. başgan.. filan. İşte insan ne kadar gelişimde, dönüşümde olursa olsun geçmişi beraberinde geliyor.
             tc-savas-ertem
             Barzo, keko ve kıroları maço sanmayın. Kültürlü bir maço zarif erkeklerden kat kat iyidir.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.