91
22.7.2020
Maço Erkek vs Zarif Erkek
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   dedikoduvar
   Deli gibi maço erkek için yanıp tutuşanı da gördüm hiç hoşlanmayanını da. Maço erkek mi iyidir zarif erkek mi, dio'luyoruzzz.
    buse01
    Maço erkeğe oyum
     eski_bi_tanidik
     Zarif demeyelim de kibar centilmen ve düşünceli erkek ve evet bunu secerdim
      karalayanadam
      Bir tarafım, şalını yanından ayırmayan, sigarasını sararak içen, sanat sepetle uğraşan böyle rahat tipik kadıköy beyefendisi, Diğer tarafım, arada açığa çıkan bıçgın sincan bebesi, la.. başgan.. filan. İşte insan ne kadar gelişimde, dönüşümde olursa olsun geçmişi beraberinde geliyor.
       burakb_
       Adı "maço" oluyorsa genelde rol oluyor o. Şöyle keserim böyle asarım falan muhabbetleri. Kendine göre bir duruşu olan erkek zaten ikisini de aynı anda götürmeyi bilir bana göre. Bir de şu efendi erkek, zarif erkek tanımı bir türlü netleşmiyor yanlış anlıyor insanlar hep mevzuyu. Her şeye sus pus kalan erkek efendi erkek değildir mesela. Kısaca belli değerlerle kendini terbiye etmiş, yerine göre davranmasını bilen erkek efendi erkektir bence. Nazikliği de vardır sertliği de. Bazı alfa tipler vardır mesela onlar nazikleştikçe sen gerilirsin, o adam zaten hissettirir sana ağırlığını " Biz maçoyuz agaaa " diye böğürmeden. Maçolar da o abinin getir götürünü yapar.
        pillowtalk
        Maço erkeği seçenekler arasına dahil ettiğiniz sizleri kınıyor ve Allah'a havale ediyorum eğitilmez çomarlar.
         rotasizkerim
         Tövbe tövbe bu nasıl başlık ya. Sonra küfür edince Kerim niye küfür ediyorsun diyorlar. Anam içimden Maço erkek çıktı sanki!
          redblack
          Büyük ihtimalle linç yiyeceğim, Maço erkek, astigim astik kestigim kestik, kizlarimiz takiliyor peşine, adam ya aldatiyor ya da bi sebepten kiz ayrilmak istiyor, ben izin vermeden ayrilamazsin olayindan sonra tartişma vs. bu da erkeklige b*k surdurmeyecek ya kalkip dovüyor ya da tutuyor öldürüyor. Sonrası, hakli olarak kadinlarda tedirginlik, korku ya benim de basima gelirse diye. Toplumun buyuk kismi tedirgin ve tetikte. Bir kadin dikkatini cekiyor, medeni sekilde tanismak istiyorsun ama aklinda 50 milyon tilki hic birinin kuyrugu birbirine degmiyor, şimdi taciz etti diye bagirirsa? yuksek sesle terslerse? Orada bulunan insanlar uzerime çullanir mi? Maço erkek diyenlere tepkim de degil de düşüncemdir bu, sürşü lisan ettiysem affola.
           1harleyquinn1
           Höt Höt olan hiç bir canlı türünü sevmem
            nil_ayi
            Buna net cevap verebilmek için önce insanların kafasından 'zarif erkek kılıbıktır' görüşünü silip ortak paydada net bir anlam oluşturulmalı bu kavrama. Maço erkek dediğin, halk dilinde, şu 'onu giyme keserim, yan bakma çizerimci' ağır abilerimizdir. En büyük tesellim maço erkek seçenlerin bunu bilmeden seçmiş olması...
             tc-savas-ertem
             Barzo, keko ve kıroları maço sanmayın. Kültürlü bir maço zarif erkeklerden kat kat iyidir.
              beddualippa
              Zarif erkek diyorum zira hasret kaldık. İnce düşünceli, sağduyulu erkek kalmadı. Bıktık höt höt ve oraya buraya çekiştiren tiplerden. Adam olsun adam. Batsın maçoluğunuz.
              /
              0

              Tarihe Göre

              İçerik bulunamadı.