Maço Erkek vs Zarif Erkek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dedikoduvar
   Deli gibi maço erkek için yanıp tutuşanı da gördüm hiç hoşlanmayanını da. Maço erkek mi iyidir zarif erkek mi, dio'luyoruzzz.
    pillowtalk
    Maço erkeği seçenekler arasına dahil ettiğiniz sizleri kınıyor ve Allah'a havale ediyorum eğitilmez çomarlar.
     eski_bi_tanidik
     Zarif demeyelim de kibar centilmen ve düşünceli erkek ve evet bunu secerdim
      1harleyquinn1
      Höt Höt olan hiç bir canlı türünü sevmem
       redblack
       Büyük ihtimalle linç yiyeceğim, Maço erkek, astigim astik kestigim kestik, kizlarimiz takiliyor peşine, adam ya aldatiyor ya da bi sebepten kiz ayrilmak istiyor, ben izin vermeden ayrilamazsin olayindan sonra tartişma vs. bu da erkeklige b*k surdurmeyecek ya kalkip dovüyor ya da tutuyor öldürüyor. Sonrası, hakli olarak kadinlarda tedirginlik, korku ya benim de basima gelirse diye. Toplumun buyuk kismi tedirgin ve tetikte. Bir kadin dikkatini cekiyor, medeni sekilde tanismak istiyorsun ama aklinda 50 milyon tilki hic birinin kuyrugu birbirine degmiyor, şimdi taciz etti diye bagirirsa? yuksek sesle terslerse? Orada bulunan insanlar uzerime çullanir mi? Maço erkek diyenlere tepkim de degil de düşüncemdir bu, sürşü lisan ettiysem affola.
        nil_ayi
        Buna net cevap verebilmek için önce insanların kafasından 'zarif erkek kılıbıktır' görüşünü silip ortak paydada net bir anlam oluşturulmalı bu kavrama. Maço erkek dediğin, halk dilinde, şu 'onu giyme keserim, yan bakma çizerimci' ağır abilerimizdir. En büyük tesellim maço erkek seçenlerin bunu bilmeden seçmiş olması...
         beddualippa
         Zarif erkek diyorum zira hasret kaldık. İnce düşünceli, sağduyulu erkek kalmadı. Bıktık höt höt ve oraya buraya çekiştiren tiplerden. Adam olsun adam. Batsın maçoluğunuz.
          burakb_
          Adı "maço" oluyorsa genelde rol oluyor o. Şöyle keserim böyle asarım falan muhabbetleri. Kendine göre bir duruşu olan erkek zaten ikisini de aynı anda götürmeyi bilir bana göre. Bir de şu efendi erkek, zarif erkek tanımı bir türlü netleşmiyor yanlış anlıyor insanlar hep mevzuyu. Her şeye sus pus kalan erkek efendi erkek değildir mesela. Kısaca belli değerlerle kendini terbiye etmiş, yerine göre davranmasını bilen erkek efendi erkektir bence. Nazikliği de vardır sertliği de. Bazı alfa tipler vardır mesela onlar nazikleştikçe sen gerilirsin, o adam zaten hissettirir sana ağırlığını " Biz maçoyuz agaaa " diye böğürmeden. Maçolar da o abinin getir götürünü yapar.
           rotasizkerim
           Tövbe tövbe bu nasıl başlık ya. Sonra küfür edince Kerim niye küfür ediyorsun diyorlar. Anam içimden Maço erkek çıktı sanki!
            buse01
            Maço erkeğe oyum
             karalayanadam
             Bir tarafım, şalını yanından ayırmayan, sigarasını sararak içen, sanat sepetle uğraşan böyle rahat tipik kadıköy beyefendisi, Diğer tarafım, arada açığa çıkan bıçgın sincan bebesi, la.. başgan.. filan. İşte insan ne kadar gelişimde, dönüşümde olursa olsun geçmişi beraberinde geliyor.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.