10
23.12.2020
Lütfen Bir Şeyler Olsun Artık
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   upsiiiss
   İstediklerim dışında her şey olur. Kendimi yok oluyor gibi hissediyorum. Belki sizde böylesiniz çok fazla bunalıyorum karantina iş güç yeter artık deyip her şeyi terk etmek isterken yaptığım tek şey yatağımda uzanmak. Lütfen iyi şeyler olsun artık siz nasılsınız ? Bari buradan bi sohbet edelim dökün içinizi
    mevsimlerdensnbahar61
    Genel olarak bu dönemde umursamama yetisi kazandım kendini yalnız hissetme hep bi o modadayız
     tivayci
     korona patlak verdiğinde ben askerdeydim, kişisel alanın neredeyse hiç yok orada. dolayısıyla henüz sakinliğin, evde olmanın beni yormadığı dönemdeyim. Evden hem okul hem iş sıkılmaya vakit kalmıyor bir de. En büyük sorunum havanın kapalı, yağmurlu, soğuk olduğu günler. Çok şükür.
      palmiye
      Ben de bir şeyler bekliyorum ama olmuyor.
       me_out_bye
       🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️ Hayat işte. Sabreden viş kazanırmış. If you baglamak crayziye Like I did 🤦🏻‍♂️ sometime ago. When im young. You will not kazanmak yani. Kötü oluyor. Chill is nice.
       https://youtu.be/5qap5aO4i9A
       https://youtu.be/5qap5aO4i9A
       Bir şeyler olacağı zaman olur yani evladım. O istediğinde olur sen istediğinde değil. Başına buyruk yani o iş. You nam se ?
        ali-vercetti
        başlığı görünce içimden "Tm" diyesim geldi :)
         monaiman
          redblack
          Ayakta durmaya calisiyoruz.
           cinayetvaraga
           ölmüyoruz. bu da bir şey
            peripedia
            Hayatında iyi şeyler olması için senin ne yaptığın önemli. Hayat bir çaba ve çaba en büyük dua. Çabalamadan zaman zaman savaşmadan iyi şeyler olmuyor zaten kimsenin hayatında. En azından sıradan insanların hayatında. O yüzden önce o yataktan çıkmak ve bebek adımı dahi olsa bir adım atmak gerek. Evet şartlar zor ama dünya üzerindeki herkes için geçerli olan şartlar. Durumun vehametinden sıyrılıp kendini dinlemeli, ne istediğine karar vermeli, o iyi şeyin senin için ne olduğunu çözmeli ve adım atmalısın.
             hanmergen
             Birçok insanın aşağı yukarı benzer durumda olduğunu düşünüyorum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.