Lost İzlemiş İnsan Tipi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   kurtisaghost
   1- Dizi sektöründe Nirvana'ya ulaştığının farkındadır. 2- Tüm Lost izlememiş arkadaşlarını kendisinden nefret ettirircesine diziyi izlemesi yönünde tavsiyelerde bulunur. 3- 3. Sezon finalinin yarattığı sarsıntıyı atlatması biraz vakit alır. 4- Ve tabiki de son sezon... Uzun yıllar boyunca içinde bir hayal kırıklığı olarak kalır. 5- "4 8 15 16 23 42". Bu sayı dizisi bilmeyenler için koca bir hiç olsa da onun için Da Vinci'nin şifresinden farksızdır. Bu liste uzar gider.. Var mı arttıran? Tabi spoiler vermeden :)
    kania_
    Ben izlemedim valla asjjakl
     amira
     kendimi cok cahil hiss ettim o yuzden izlicem
      tsukyomi
      Game of Thrones'un da bununla aynı kaderi yaşayacağı aklıma gelmezdi. Ama yaşadı. İkisine de, ikisinin izleyicisine de yazık oldu tabi. Bir Game of Thrones/ASOIAF aşığı olarak Lost izlemiş insan tipiyle sarılabilirim, keder yarıştırırız..
       rahat
       sene 2004 yılında ingilizce altyazılı olarak izlerken ne kadar şanslı olduğumu düşünmeme sebep olmuştu. cidden izleyip büyülendiğim ilk şey olabilir.
        benita
        Lost bayağı bozdu
         gregory_
         Izlemedim ama o kadar konusulduktan sonra da nasil izleyim ki
          myheartofstereo
          İzlemedim... belki luciferdan sonra izlerim
           _gizem_
           izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum thanks.
            mrlawyerkk
            İzlemedim de bir dizeye bu denli anlam yüklemenin manasını çözemedim. Bunlar hep popüler kültürün oyunları. Bırakınız herkes kendi dimağına göre istediği filmi izlesin. Herkesin nirvanası kendine ama değil mi?
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.