Litvanyalı Turistin, Kadın Polis İçin "Beğendim, Bana Göndersenize" Demesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rahat
   "Antalya'da maske takması konusunda uyaran polisin yanındaki kadın polisi gösterip, "Beğendim, bana göndersene" diyen Litvanya asıllı İngiliz turist Dmitrijs Solovjovs, gözaltına alındı. Pasaportunu göstermeyen Dmitrijs Solovjovs, cep telefonunu çıkartarak sosyal medya üzerinden canlı yayın yapmaya başladı. Yaklaşık 500 metre yürüyüp cep telefonu ile yaşananları görüntüleyen turisti, polisler de telefonları ile görüntüledi. Solovjovs, ardından polis merkezine götürüldü. Turist hakkında polise mukavemet, hakaret ve maske takmamaktan işlem yapılacağı kaydedildi. Yaya devriye polisleri, turistten ahlaksız tekliften dolayı ayrıca şikayetçi olacaklarını söyledi." Ah ulan ah. Yaaaaaa. Böyle olur işte kendi ülkende esir gibi yaşarsan. Elin gavuru gelir senin ülkendeki kadın polise böyle diyecek cesareti bulur. Yazıklar olsun bizleri bu duruma getirene.
   https://www.cnnturk.com/turkiye/kadin-polise-ahlaksiz-teklife-gozalti
   Kaynak
    minemosynes
    Abi ülkenin turisti bile ayarsız. Böylelerine meydan dayağı şart.
     sairsel
     Karakolda bir güzel dövüp sınır dışı etmek lazım! Hiç kimse, bırakın görevi başındaki bir polis hanım efendiyi benim ülkemin herhangi bir vatandaşını kastederek "bunu beğendim bana gönderin" diyemez diyememeli!
      palmiye
      Kahretsin ki çok iyi anlıyorum, hiç bu kadar alalade yaşamadım ama bazı bakışlar bile mide bulandırıcı. Ve senin elinden hicbir şey gelmiyor.
       mrsnl33
       Bu ayıoglu ayının kendi ülkesinde öyle demek ki,burayıda öyle sandı.
        -aliefe35_
        Bune sapıklıktır kardeşim onların ülkesinde olsa direkt sınırdışı edilir.
         luna__
         dur ne kadını mı gönderin demiş yuh ama yani
          cuman
          Bu şerefsiz tekrar olay çıkartmış ve polisin yüzüne tükürmüş başka ülkede yapsın bak başına neler geliyor şu geldiğimiz duruma bak 2-3 kuruş döviz gelicek diye turistin bile en kalitesizini tepemize çılarttık
           fatihurgn
           sınır dışı edilmesi gereken turisttir.
            pazartesi
            Şu şekilde düşünün=bir ülke orta halli oteli 20 tl. Oraya elit kesim mi gider it kopuk kesim mi. Hah tam da o durumda ülke.
             aslinh
             şerefsiz.. çok yüz verildi
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.