Lisede Yaşadığınız En İlginç Olay
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cancuval
   1 tek sigarayı 10 kişi içmesi
    5dilbiliyomben
    sınav günü yanlışlıkla edebiyat hocasını kütüphaneye kilitlemiştim. Kütüphaneyi kilitlemem için bana anahtarı veren de kendisiydi. Bir önceki tenefüs dedi ki sınavdan önce kilitle kütüphaneyi. Ben de sınav var diye içeriye bakmadan alelacele kilitleyip gittim. Sınav da edebiyat sınavıydı, sınava gelmeyince hepimiz hocayı aramaya çıktık :D
     5dilbiliyomben
     arkadaşıma hoşlandığı kızı ayarlamaya çalışırken kız yanlışlıkla bana aşık olmuştu. Arkadaşım da ben bilerek yaptım zannederek benim hoşlandığım kızı kendine ayarlamıştı..
      angry.lydia
      Sınıfımda 2 kız arkadaşın saç saça kavga etmesidiğer kızların onları ayırmaya çalışması,benim kavgayı izleyip hangisinin iyi dövdüğünü düşünmem,kavga edenlerden birinin bayılma numarası yapması sonucunda ambulans gelmesi ,kavga sonunda yerde bir tomar SAÇ bulmamız.
       makaronlumeybuz
       Bi de şey yapmışlardı SINIFTA CENAZE TÖRENİ cşbşhşhşlflh. Perdeyi söktüler kefen yaptılar . Biri de başka perdeyi sırtına aldı imam oldu . Din dersi için proje olsun diye hocayı kandırmışlar asdlflgkg
        ayse_
        Okul perdesini çıkarıp bir arkadaşımızı uçurarak Superman yapmıştık koridorda. Erkekler çocuğu tutmuştu perdenin altına saklanıp ama gerçekten güzel olmuştu :D
         benita
         Meslek lisesinde bölümler arası büyük bir kavga çıkmıştı, bölüm hocamız güya kavga ayırmaya girmişti ama uçan tekme ile..
          makaronlumeybuz
          Ben 10. Sınıftım 12. Sınıflardan iki üç çocuk bi kız için kavga etmeye başladı bahçede . Biz sınıftan izliyoz bi ara çekirdek sorduk var mı çünkü uzun sürdü çok eğlenceliydi lvşhşhşg ama sonra işe öğretmenler girdi . Tarihçiyle müdür yardımcısı kavga çemverinin içinde kaldı biz şok . Tarihçi yemiş gözüne yumruğu diğer hocalar da hırpalanmış . Tarihçi öbürgün derse girince bir iki kişi sordu hocam kavga nasıl oldu . Biraz bişeyler dedi sonra sanki kavga edenler bizim sınıfmış gibi ders boyu adam baya trip attı pcpblhlgşg.
           fyodorovna
           Herkes gibi biz de okulun en kalabalık ve sıkıntılı sınıfıydık. Bir gün okula sınıfın serserileri viski getirmiş ve saklamışlar. Bir saat öğlen arası sonrası iki dersimiz daha olurdu. O gün öğleden sonraki derslerin boş olacağını bildiğim için arada eve gidip dönmemiştim. O gün boş derste sınıfça bahçede oturup viskiyi içmişler ve topluca disipline gittiler, sicillerine işlendi. O gün orada olmadığım için kurtulan tek kişi olmuştum.
            busrawashere
            sınav kağıdını aşağıya atmam, daha sonrasında hocanın 45 girmesi ve hocaya dilekçe yazdım benim notum 80 diye biliyorum dedim ve karne aldıktan sonra notumu 80 yaptılar.
             nunukafasi
             Ben bu anımı anlatmayı çok seviyorum. Hemen anlatayım. Bir gün yangın tatbikatı yapmak için itfaiyeden bir ekip geldi. Tüm okul bahçede toplandık. Koca bir tüp üzerinden nasıl söndürmemiz gerektiğini gösterdiler. Sonra da erkek bir hoca çıktı söndürdü kadın hoca, erkek öğrenci derken sıra kız öğrencilere geldi hocanın çağırdığı hiçbir kız çıkmıyor hoca çağırdı birkaç kişiyi çıkan olmadı. Ben hemen parmak kaldırdım dedim ben söndürürüm çıktım söndürdüm. Kendimi çok havalı hissettiğim bir andı :) bu da böyle bir anım.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.