Lisede Nasıl Bir Öğrenciydiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gameofdio
   Ben lisede aşırı sessiz bir insandım. Hiç kimseyle konuşmazdım. Asosyal biriydim yani. Hafif de salak. Çok çabalıyordum sosyal olmaya ama maalesef bir türlü içimden gelmiyordu. O yüzden lise benim için zor geçti.
    detokssuyu
    Baya silik bir tiptim ya. Varlığım da yokluğum da pek fark edilmezdi. Neyse ki çok hızlı geçti lise yılları.
     sedefartuny
     İnanılmaz yaramaz bir öğrenciydim ya asla rahat durmazdım. Ders mers hak getire. Asla işim olmazdı. Kötü örnek olmak istemem ama malum gerçekler.
      wanderlust_r
      9 - 10 da arka sıra tayfadandım . Yemediğimiz b*k kalmadı sınıfta. Ders dinlemek falan 0 zaten . Ama 11 - 12 de Bi gaza geldik kankilerle baya çalışkan bisi oldum . Ve sonuç yks de sınıfta 2. oldum . 4 sene boyunca çalışan Bi 15 kişi bana baya küfretmiştir diye düşünüyorum agshfjkfkg
       kalpci
       Sürekli sosyaldim. Tiyatro, gezi, spor falan full… Dersler tırt tabi orta şeker geçiyorduk. Ama zerre boş vaktim yoktu. İlla bşiyle ilgilendim. E yani mal değilim mk, ömür 70 sene. Oturup gerizekalılar gibi tv karşısında ömür mü tüketeyim. E şimdi kaymağını yiyoruz… İlişkiye Abandığım hiç bir kadın red etmedi, işim hobim, toplum kölem falan. Kadınlarada hep derim, benden iyisini bulabiliyorsan kapı orda, giden var mı? Eh. Dönen var mı? Çok.
        gossipdio
        Aşırı çekingen ve özgüvensizdim. Zamanla aştım ama baya zorladı beni
         gulfemkaya
         Eğlenceli iyi bir ortamı olan sevilen bazen nefret edilen ama hocaları tarafından sevilememis bir arka sıra ogrencisiydim
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.