Lise Nasıl Bir Yer?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ali-efe-giriz
   Nasıl Bir Yer Bu Sene LGS'ye Gircem
    irmak676
    Hapishane işte normal, kendini beğenmiş bizden yaşça büyük şahıslar bişeyler falan anlatıyo, dinleyen var mı orasını bilemiyorum. Bazen dışarı çıkarıyolar, oturuyoruz falan. Yemek de veriyolar. Bi hapishaneye göre gayet güzel bir yer. Tek sorunu yatakları fazla sert, kafanı koyup beklersen iki dakika kafan uyuşmuş halde uyanırsın. Onun dışında güzel gibi.
     eefenizz_
     İyi bi lise kazanıyım diye dua et
      buse01
      Eğlenceli bir yer bence, ortaokuldan tecrübe ediyorsun iletişim olsun arkadaş seçimi olsun, böyle testesteron kokan erkekler falan slşsks önüne gelene çıkma teklifi eden bir tayfa var, önüne gelene aşık olan bir tayfa var türlü türlüü var iştee
       kayberkay
       asla ama asla iyi lise kötü lise tarzı boş triplere girme ailen tabi ki ister istemez bunu isteyecek çünkü onlar senin iyiliğin o diye düşünüyor ama cidden ciddi farkları olmayan bı asama lise yani liseyi kazanınca hicbisey bitmeyecek sonra sen lisede zaten nasıl geçti bilmeden üniversite sınavı derdi başlıyacak orda işte iyi kotu üniversite önemli olucak ama orda bile bı son değil hani orda bile işte buraya kapak atarsam ben oldum değil sen şu günlerin değerini bil elinden geldiğince emek ver kazandigin lisenin statüsü hiç ama hiç önemli değil yaşayan biri olarak sen keyfini çıkarmaya bak bu sana zor gelen günler ilerde katlanicak çünkü
        eski_bi_tanidik
        Bok gibi. Bol bol ego orospuları bulursun. Hapishane
         berat-albayrak-official
         egolu şahıslar, piç basketbolcu erkekler ve peşinden gelen dişi ordusu, hocaların adam kayırması vb.
          black_390
          Okul açılsa da görsek nasıl bir yer diye :)) Bu arada iyi bir lise kazanmak istiyorsan hala zamanın varken çalış konuları ezberle. Boş zamanlarında da elinden geldiğince çok kitap okumaya çalış soruları hızlı okumanı ve daha kolay anlamanı sağlar. Ben geçen sene girdim lgs ye beni kurtaran fen de 20 ye 19 yapmam ve kitap okumam. :))
           diocu01
           Lgs den sağ çıkarsak bakarız burdan yeni nesil soruları bulanlara birşey demek istiyorum neden bu kadar boşsunuz
            badideasensei
            Eğlenceli olabilme potansiyelinin her an var olduğu yer, tabi eğlence anlayışına göre. Tabi pek gitmedim bu sene bir iki gün, ben de bilmiyorum pek hdhdhd Sınavda başarılar.
             moon_night
             Sakın gelme olduğun yerde kal Çok kötü denebilir Tehlikeli bölge Radyasyon 🙅🏼‍♀️🙅🏼‍♀️
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.