Linç Edilme Korkusuyla Söyleyemedikleriniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Kendi adıma konuşacak olursam kapalı kadınların kokmasıyla alakalı düşüncelerimi söylemekten inanılmaz çekiniyorum. En temizinden tutun da en dikkat etmeyen bireyine kadar kapalı birçok kadın tanıdım. Açık ara hepsi ama hepsi kokuyordu. Bazılarında çok itici bazılarında çekilebilir olmasıyla beraber genelinde pek de hoş olmayan bir koku mevcut. Bunu söylediğim için muhtemelen linç edileceğim ama formata uygun hareket etmem gerekiyor sonuçta.
    arasserin
    her çocuk tatlı değildir
     kurunta
     Çocuk yapmak kutsal birşey değil. Bir kadının içine boşalmak veya bir erkeğin içine boşalmasına izin vermek bir insanı kutsallaştırmıyor. Aynı şekilde "çocuklarımın rızkı" lafını duymaktan da aşırı derecede usandım. Millet sigortası ve sabit bir geliri olmaksızın tamamen sikinin keyfine gidip sonra da sanki bütün dünyanın yükü onun sırtındaymış gibi triplere giriyor. Beter olun amk, hayatınızı kurmadan üremeyin, kodumun amipleri.
      buseenurrr
      o kadar aç insan varken neden hayvanları besliyosun diyenlere ana avrat sövmek istiyorsum ama öyle böyle değil anasından başlayıp tüm sülaleye
       cinayetvaraga
       Her gün sosyal medyada, orda burda sokak röportajları görüyoruz ve gerçekten cehaletleri ile IQ sınırlarını zorluyorlar. Ülkede de çok ciddi bir çoğunluk var. Ben mesela doğal afetlerde veya herhangi bir terör olaylarında onların ölmesini tercih ediyorum. Kendilerine bir fayda yok, çocuklarına olmayacak, vatana da olmayacak. Ölsünler aga. Ne kaybederiz?! Hadi linçleyin şimdi beni sizi duyarlı şapşallar!
        badideasensei
        burdan benim geleceğimi ben doğmadan belirsizliğe sürükleyen ve mahveden herkesin aq
         migrostagaripbirkasiyer
         Kırmızı odayı sevmiyorum ilgimi çekmiyor insanların acılarıyla ilgilenmiyorum
          apollonia-corleone
          Aşırı açık kıyafetler günlük giyilmez Not:Çok fazla mesaj geldiği için açıklama yapma ihtiyacı duydum.Ahlak kuralları veya cinsellik açısından bakmadım olaya tamamen her kıyafetin yeri olduğu fikrini savunuyorum.Kimin ne giydiğine de açık bir şekilde söz söyleme hakkım yok asla kişisel bir hedef de göstermedim.Hiç bir zaman da açıkça dile getirmediğim ve getirmeyeceğim bir düşünce üstte yazdığım bu yüzden “Linç edilme korkusuna söyleyemediklerimiz” başlığında yer alıyor.Nasıl mutluysanız öyle giyinin ❤️
           sardunya
           batılılar gibi 18 yaşında kendi başının çaresine bakma fikri çok mantıklı geliyor bana. ne bu şimdi kaç yaşındayım hala anne babaya sorumluluk. bilemiyorum.
            deryaa92
            Her çocuk tatlı olmaz. Zaten çocuklar sırf küçük diye fazla rağbet görüyor.
             bullur
             Menemen soğansız olur!
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.