Lil Uzi Vert'in Alnına 24 Milyon Değerinde Elmas Taktırması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   helena22
   Artık insanların güzellik (?) ve zenginliğiyle tanınma adına yapmayacağı hiçbir şeyin kalmadığının canlı göstergesidir. Kendi mal varlığı beyanını alnına kazıyarak tarihe ismini elmas harflerle yazdırmıştır. Umarım kimse kafasını çalmaya çalışmaz çünkü ilk defa bir insanın değeri bu kadar paha biçilemez. Bu yapılan ilginç estetiği nasıl buluyorsunuz, ben daha dişe takılan pırlantaya alışamadım ve oldukça varoş buluyorum. Bu da varoşluğun baş simgesi haline geldi benim için.
    gregory_
    Böyle bir varosluk yapabilmeyi isterdim:)
     gilad-pellaeon
     o çok tehlikeli mesela yere düşersin kafanı çarparsın o elmas alnını kanatır kemiklere zarar verir
      badideasensei
      Ne bu şimdi:/
       bisosyolog
       Türkiye’de olsa bu adamı çalarlardı 😂
        maskoff
        tiz kellesi vurula.. valla mallık ve cesaret bir araya gelince ne oluyor sorusuna çok güzel bir cevap olmuş. teşekkürler lil uzi vert.
         sedefartuny
         E ne yapsın 24 milyonluk elması. Ömür boyu özel kasasında mı saklasın. Parmağına yüzük de yaptırabilirdi ama bu yöntemi tercih etmiş demek ki. Güzel olmuş beğendim. Bravo. Güle güle kullansın.
          kania_
          İnsanlar para bulmak için evini arabasını satar bi kaç işte birlikte çalışır bi kaç gün sadece kuru ekmek yer ama insanlar parayı buldukça sapıtıyo.Yeri gelir elektrik faturası fazla gelmesin diye evindeki klimasını çalıştırmaz yeri gelir aç kalır susuz kalır ama kimse açın halinden anlamıyor malesef.Ne kadar zengin yada ne kadar fakir olsakta hepimizin gideceği yer toprak ve orda paranın önemi yok bunuda bilmenizi istedim.
           ennuzungece
           Tam ortaya taksalarmış bari simetrik olmamış :o
            patronicee
            Alnından öperken yanlışlıkla elması yutmak🙄
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.