Light Erkek Olmak Kötü Bir Şey mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gundemss
   Daha bilindik anlamıyla kılıbık erkek de olabilir. Benim aklıma light erkek denince Çocuklar Duymasın Selami geliyor. Eşine düşkün, ev işlerine yardım eden, onu kadınlar yapar demeyen bir erkek. Bence kötü de değil aslında, insanın eşine yardım etmesi gayet güzel bir davranış. Evin sorumluluklarının sadece kadında olmadığının bilincinde bir erkek. Light erkekleri savunacağım :DD Sizce light erkek bir eşinizin olması ya da light erkek olmanız kötü bir şey mi ?
    isirgan_otu
    abi bu nedir şimdi? eşini anlayışla karşılayan, ev işlerine yardımcı olan erkeğe sen light falan diye yaftala, karısını döven sürekli kadından hizmet etmesi beklenen erkeği el üstünde tutun bunu da bir güzel tv dizileriyle topluma empoze edin, sonra da kalkıp sosyal medya da duyar kasın kadın cinayetleri, kadın yaşama hakkı kadın şort giyemezmi diye götünü yırt dur. ulan gerizekalı aptal bu toplumu zaten sen inşa ettin, niye mizmizlanıp ağlıyorsun 😅
     silmarillion
     Yaaaani, bir yere kadar iyi bir şey ama bir yerden sonra heyecanı, aşkı, motivasyonu öldürür bence ya. Ne bileyim şimdi hiçbirimiz o biscolata erkeği değiliz yani, kaslarımızın her biri bir yerden pörtlemiyor, şimdi bir üstüne sürekli ev işi yaparsaaak... Bilemedim:)
      tsukyomi
      Kılıbığın anlamı eşinden korkan, her dediğini eksiksiz yapan, eşinin diktatörlüğünde yaşayan erkek demektir. Ev işi yapmak, kadınına düşkün olmak kılıbıklık değil, insanlıktır. Sevgi eylemlerini de kılıbıklık olarak pazarlamayın. Birlikte yaşıyorsanız hayat müşterek, iki cinsiyet de bunu kafasına soksun artık.
       eski_bi_tanidik
       Eşine yardım etmek, eşini dinlemek kılıbıklık değildir. İyi bir şey olduğunu anlatmaya çalışmışsın ama kotu bi algı yapmışsın
        serkan4721136
        Kısacası beta erkeği kadınlara göre zenginse bulunmaz nimet parasını yer arkasından iş çevirir zengin değilse kadınların işlerini yaptırabileceği, kullanabileceği bi köle demek daha mantıklı
         ahmetsakar
         on numara adamlar oluyor genelde bunlar. insanları kırmaz, üzmez, kötü niyeti yoktur ama bizim kızlarımız kodum mu osurtan istedikleri için bir türlü mutlu olmazlar.
          abdes_terligi
          "Eşine düşkün, ev işlerine yardım eden, onu kadınlar yapar demeyen bir erkek" Light erkek denmez ona, ona mükemmel erkek denir. Normalde olması gereken zaten odur, öyle olmayan erkek kırodur.
           peripedia
           Light erkek nedir ya? Saçma sapan bir diziden ortaya atılmış saçma bir tanıma mı takıldınız arkadaşlar. Yapmayınız.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.