Libidomuzun Yükseldiği Biri Hakkındaki Hislerimiz ve Yaptıklarımız Ne Kadar Doğru Olabilir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarterbiyesizsin
   Aslında burada seviyeli bir özel soru sormak istiyorum ama kızlar soruyor sitesindeki gibi de saçma olmasını da istemem. uzun yada kısa konuştuğunuz arkadaşınıza karşı aşk duygusu olmaksızın vazgeçemediğiniz bir çekim ve uyum hissediyorsanız libidomuzu tavan aşşağı eden bu hisler sizce yanlış mı sizi seveceğini düşünmüyorsunuz çünkü çok ayran gönüllü diyelim ama ona karşı libidonuz inanılmaz yüksek diyelim ki. ileri gitmek ne kadar doğru ona karşı yükselen çekim gücündeki hisler ne kadar gerçek yoksa olaya mantıklı bakıp bu durumu kafamızda sonlandırmalı mıyız?
    absurdizm
    insanın libidosu sadece sevdiğine yükselmez mi ?
     mrs_furby
     Libidonun yükseldiği kişi ile doğru orantı da doğru olabilir. Kişi belirler yani.
      moon_night
      bi tarafınla düşünme yeter...
       talihsizinteki
       bu zamanında bana da olmuştu vazgeç bence
        patronice24
        Arzulamak yaradılış fıtratında olan bir duygu. İnsan yalnızca sevdiği insana karşı hissetmez. Bunun normal olduğunu benim gibi hisseden bir çok arkadaşımla konuştuktan sonra anladım. Birini seviyorken başka birini Arzulamak, şeytanın içimize fısıldamasından ibaret. Asıl sıkıntı o fısıltıya kulak verip faaliyete geçmemizdir. Evet oluyor, alakasız zamanda saat soran bir insana bile aniden yükselen bir libidoyla öylece kalıyorsun. Ben yaşıyorum, çok kez. Olmuyor diyen de yalan söylüyordur.
         berat-albayrak-official
         S2nle düşünmezsen sorun yok
          eflayilmaz
          Romantik ilişkilerde mantık olmaz, doğru ya da yanlış da olmaz. Anlık pişmanlıklar ve peşinden gelen kocaman mutluluklar ya da mutsuzluklar diye ilerler bu iş
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.