Lgs Sonucum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   --aliefe35--
   https://www.youtube.com/watch?v=3f_P7IXzkhg&t=36s
   https://www.youtube.com/watch?v=3f_P7IXzkhg&t=36s
    montana_
    yazık olmuş sana çocuk kendine iyi bak,Ayrıca bu girdiğin ilk sınav değil yks,tyt,ayt,yds ve kpss var onlara çalış.Lisede sakın sigaraya başlama.
     kisi
     Çalışmanız lazım. Lise aşırı önemli değil ama üniversite çok önemli. Dört senede geçmiş konuları ve lise konularını çok rahat öğrenebilirsiniz. Dört senenizin bir kısmını çalışmaya feda edin ki geri kalan zamanda rahat edin. Aileden büyük bir zenginlik, sizin de yürütebileceğiniz iyi bir dükkan vs. yoksa çok sıkıntı çekersiniz. Bir yaştan sonra tüm yük kendi omuzlarınıza geçiyor. O zaman insan zorluğu anlıyor ama geçmişe dönüp bir şeyleri değiştiremiyorsunuz. Sizin hazır daha geçmişteyken, fırsatınız varken derslerinizi düzeltin. Dersler konusunda yardım isterseniz yapamadığınız soruları bana yazabilirsiniz.
      torture
      Olum nasıl bu kadar kötü yaptın osnxidjdis
       basorexia_
       efe olm napıyosun ben 370 almıştım geçen sene girdim bir de
        myheartofstereo
        Komple ölen lise hayallerimize cemaat olarak el-fatiha diyorum ben de sjsdgsf ben ucundan kaçırmışım nitelikli anadolu liselerini yüzde 9'luk dilimle okul notlarıyla gideceğim çok yüksek ihtimalle... *374 aldım
         badideasensei2
         Ben geçen sene herhangi bir dershaneye gitmediğim için sanırım. Kendi kendime çalışarak 370 aldım. Aylarca tercih sürecinde vs. İnsanlar başımın etini yedi, evde ruh gibi gezdim. Yahu kitap okuyarak girsen 350 cepteydi zaten. Geçmiş olsun.
          dikistutmaz_sabri
          bu ne lan sallasan daha fazla net çıkar
           mrsnl33
           Türkçeden 7 yanlış çok fazla.Daha iyi yapabilirdin aslında.
            yabadabadu
            sçmşsn knk
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.