LGBTİAQ+ Yürüyüşü
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Herkes istedigi gibi yürüyüş protesto vb. herşeyi yapabilir ama izledigim birkaç yürüyüşte hepsi öyledir demiyorum elbette fakat cidden bunlar diğer bireylerede zarar veriyor "Lut kavminin torunlarıyız" " Escort olmayı seviyorum" "Kürdistan vardır" gibi sloganlar atarsanız kimse size saygı duymaz veya saçma sapan giyinirseniz kafaya dildo takmak ne ya? tabiki size eşit haklar sağlanmaz böyle sizin fikirleriniz?
    thetalentedmrripley
    Kafaya dildo takmak baya yaratıcı bence ya :))
     theguard
     Suistimal nedir ? Nasıl yapılır ? Fırsattan nasıl istifade edilir? Kara kedi gibi araya nasıl karışılır ?
      mert_
      Öyle dozunu kaçıranları paketleyip İran'a gönderin. Kafaya dildo takmak, Kürdistan vardır gibi şeyler topluma zarar verir ve devlete hakarettir. Türk Ceza Kanunu Madde 301 (A) Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Türkiye Büyük Millet Meclisini, Türkiye Cumhuriyeti Hükûmetini ve Devletin yargı organlarını alenen aşağılayan kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. (B) Devletin askerî veya emniyet teşkilatını alenen aşağılayan kişi 1. fıkra hükmüne göre cezalandırılır. (C) Eleştiri amacıyla yapılan düşünce açıklamaları suç oluşturmaz. (D) Bu suçtan dolayı soruşturma yapılması, Adalet Bakanının iznine bağlıdır.
       merilolika
       iğrenç ya gerçekten biri kadın haklarını savunurken memesini açar biri kafasına bilmem ne takar böyle mi olacak yani böylemi alacaklar haklarını kendi hakkını savunurken insanların hassasiyetine dikkat etmezsen bok alırsın hakkını pislikler
        abdes_terligi
        kimseye zarar vermeden düzgünce yürüyüş yapsınlar katılıyorum ben de LGBTyim yani. Ama kafaya dildo takmakmış, vatan hainliğine sınır dayamış sloganlar atmakmış, meme açmakmış vs LGBT'ye yardım eden şeyler değil lütfen yapmayın. LGBT olan çoğu kişi normal insanlar ve tek istedikleri normal yaşamak. Ucube gibi davranan azınlık yüzünden imajımız mahvoluyor zaten nefret ediliyoruz daha da beter yapıyorlar.
         absurdizm
         bence haklısın
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.