LGBTİ+ Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Evet daha önce bu tür başlıklar açmıştım ama bu sefer direk kişisel olarak sorucam düşüncelerinizi bana sorucak olursanız bu doğuştan gelen birşey olduğu için bence normal karşılanmalı iyi ya da kötü birşey olarak görülmemeli bu zaten yayılabilicek birşey değil insanların yüzde %94,8 i hala kendilerini hetero olarak tanımlıyor ondan dolayı direk konuları "Siz cinsiyetsizlestirme yapıyorsunuz" diyen mallar gelmeden açayım dedim ve bir söz bırakıcam gerisini sizin değerli minnoş yorumlarınıza bırakıyorum. "Sevgi herkese duyulan saygıdır." Sigmund Freud
    sezgy
    Saygı duyulması gerekiyor, bizden pek farkları yok. Bitti. (Diss atan kardeşim, sana sesleniyorum; Senin önce kendine saygın olsun)
     muneccimbiri
     ısıtıp ısıtıp önümüze atılan başlıklar bi yana, bir soruyu milyon kez sordugunda insanlar artık bıkıp hakikaten ılımlı yaklaştığı bir konuya bile sinirlenebilir, veyahut aksi düşünceler yöneltebilir. güzel kardeşim lgbt bireyleri toplumdan ayıran aslında bu tarz söylemler kesinlikle, bu arada homofobik değilim ve kesinlikle saygı duyuyorum her canlının yönelimine. ancak sen bunu farklı bir durummuş gibi dillendirirsen ne düşünüyorsun diye, üstelik bir değil bin defa, insan da bi tıkanır öf aq der. ben şurda her hafta ÇİLEK veya MUZ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSANIZ diye başlık açsam, altına da ama bu hafta kişisel cevaplayın desem, o da senin için normalde ''türlü meyveden biri'' olan normal algısını yitirir lan farklı demek ki bu amk dedirtir. her çilek muz gördüğünde beyninde ''farklı'' algısı yaratır.
      mrsnl33
      Sonuçta bireysel bir karar bu.Kisi, böyle bir hayatı tercih ediyorsa,diğer insanlarada saygı duymak düşer.Yalniz,toplumumuzda bunu hâlâ hastalık olarak gören,hastalıklı beyinler var.
       karolunita
       gayet doğal birşey bu ne sapkınlık ne de özentilik insanlar bunu bir anlasa hiçbir sorun kalmayacak ortada
        gavrilovich
        Dini açıdan tasvip edemem lut kavminde de erkek kadın haricinde üçüncül cinsiyette sorun çıktığı söyleniyor. Ama onların yaptığı da dönemine göre şimdinin müstehcen sektörleri gibiymiş. Kişi ölümüne kadar bunun mücadelisini verir ölmeden tövbe ederse Allahla onun arasında ama lgbt çatısı altında. Cidden sapkınlık yapan haddi aşan bedenini pazarlayan kadın erkek veya üçüncül cins hiç kimseye saygı duymuyorum. Kendi halinde normal hayatlarını sürdüren insanlara saygı duyarım fatih ürek kuşum aydın bülent ersoy gibi.
         kafatamircisi
         Aynı konuyu ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz
          gregory_
          Muzlupastaizm'e inanmis biri olarak "muzlu-pasta ne derse o" diyorum.
           gggggg
           Kimsenin özel hayatının beni ilgilendirmediğini düşünüyorum.
            badideasensei2
            Saygı duyulmalı, ben de bir LGBT+ olabilirdim diyebilmeliyiz bence. Doğal ve yadırganacak bir yanı yok. Şimdi yok, toplum bozuluyor, özeniyor gençler buna derseniz de, insan sonunda kendisini tanır hatta ve bu zaten kendini bildi bileli bellidir.😒 Bu yüz yıllar önce de vardı, bu gün de var çünkü DOĞAL.
             berat_albayrak_
             Normal bir sevgi yani benim için, saygı duyulmalı
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.