LGBTİ+ Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Evet daha önce bu tür başlıklar açmıştım ama bu sefer direk kişisel olarak sorucam düşüncelerinizi bana sorucak olursanız bu doğuştan gelen birşey olduğu için bence normal karşılanmalı iyi ya da kötü birşey olarak görülmemeli bu zaten yayılabilicek birşey değil insanların yüzde %94,8 i hala kendilerini hetero olarak tanımlıyor ondan dolayı direk konuları "Siz cinsiyetsizlestirme yapıyorsunuz" diyen mallar gelmeden açayım dedim ve bir söz bırakıcam gerisini sizin değerli minnoş yorumlarınıza bırakıyorum. "Sevgi herkese duyulan saygıdır." Sigmund Freud
    gggggg
    Kimsenin özel hayatının beni ilgilendirmediğini düşünüyorum.
     kafatamircisi
     Aynı konuyu ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz
      karolunita_
      gayet doğal birşey bu ne sapkınlık ne de özentilik insanlar bunu bir anlasa hiçbir sorun kalmayacak ortada
       sezgy
       Saygı duyulması gerekiyor, bizden pek farkları yok. Bitti. (Diss atan kardeşim, sana sesleniyorum; Senin önce kendine saygın olsun)
        muneccimbiri
        ısıtıp ısıtıp önümüze atılan başlıklar bi yana, bir soruyu milyon kez sordugunda insanlar artık bıkıp hakikaten ılımlı yaklaştığı bir konuya bile sinirlenebilir, veyahut aksi düşünceler yöneltebilir. güzel kardeşim lgbt bireyleri toplumdan ayıran aslında bu tarz söylemler kesinlikle, bu arada homofobik değilim ve kesinlikle saygı duyuyorum her canlının yönelimine. ancak sen bunu farklı bir durummuş gibi dillendirirsen ne düşünüyorsun diye, üstelik bir değil bin defa, insan da bi tıkanır öf aq der. ben şurda her hafta ÇİLEK veya MUZ HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSANIZ diye başlık açsam, altına da ama bu hafta kişisel cevaplayın desem, o da senin için normalde ''türlü meyveden biri'' olan normal algısını yitirir lan farklı demek ki bu amk dedirtir. her çilek muz gördüğünde beyninde ''farklı'' algısı yaratır.
         mrsnl33
         Sonuçta bireysel bir karar bu.Kisi, böyle bir hayatı tercih ediyorsa,diğer insanlarada saygı duymak düşer.Yalniz,toplumumuzda bunu hâlâ hastalık olarak gören,hastalıklı beyinler var.
          sonmermi19
          defalarca aynı soru defalarca aynı cevaplar
           gregory_
           Muzlupastaizm'e inanmis biri olarak "muzlu-pasta ne derse o" diyorum.
            moon-night
            Sevginin cinsiyeti olmaz
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.