Laptop Kamerasını Bantlayan İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   okadin
   Black Mirror'ın bu konu ile alakalı bölümünden sonra herkes bilgisayarının kamerasını bantlamaya, sticker yapıştırmaya falan başladı. Kamerası kamufle edilmemiş laptop görmek neredeyse imkansız hale geldi. Biri gerçekten bizi gözetliyor olabilir mi sizce?
    thetalentedmrripley
    + Mehmet bey elimizde çok özel görüntüleriniz var. Derhal 10.000 dolar ödemezseniz görüntüleri ifşa edeceğiz. - Siz bana 1.000 dolar verin daha özelini çekip göndereyim size. + Sil oğlum sil şunları boşa yer kaplamasın, adam arsız çıktı.
     hysosiri
     Online derste aniden açılırsa diye korkudan kapatıyroum gözetlenmeyle alakası yok kdjdndndnd
      utumasasiilekayanadam
      Telefon kameralarını da bantlayın o zaman
       monaiman
       FBI da sizi çok merak ediyordu zaten.
        steteskop.gel
        Bu fotodan sonra başladı çoğu kişi.tamam o adam bantlasın ama biz neyi saklıyoruz 🤷‍♀️😅
         sedefartuny
         O bölümdeki arkadaş çocuk pornosu izliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Ben bantlamadım ama bantlamam yönünde çok tavsiye alıyorum. Şayet gözetleniyorsam da zaten bu güne kadar hayatıma dair her şey ifşa olmuş demektir. Bu saatten sonra yapacak bir şey yok.
          nickimdebileolmaz
          Gözetlemese bile google ve benzeri platformlar sizi dinliyor, test için bir üründen bahsedin örnek bebek bezi yada uydu anten 10 dakika sonra reklamını görmeye başlarsınız.
           peripedia
           Mark Zuckerberg'in bilgisayar kamerasının da bantlı olduğunu görünce insanlar galeyana geldi ve kameralarını kapatmaya başladılar. Biri de çıkıp demedi ki 'Ya arkadaş biz Zuckerberg' değiliz. Bizi neden gözlesinler? Dinleme de yapıyor bu aletlerin her biri. Ona nasıl bir çözüm bulacağız?
            cinayetvaraga
            neyi gözetleyecek. gözetlesin bakalım. öyle bir paranoyam yok.
             tyliebee
             Arkadaşlar mevzu cidden gerçek, benim laptop kameram açık olduğu zaman yanında küçük bir ışık yanıyor, bir seferinde durduk yere o ışık yanmaya başladı. O gün bugündür bantsız açmam laptopu.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.