Laf Attığı Kadınlara Bakarak Mastürbasyon Yapan Motosikletli Sapık
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yagmurals
   Bu kadar olmaz dediğiniz ne varsa artık oluyor! Bu iğrenç pislik Göztepe Örnek Kavşağı'nda gördüğü kadınlara bakarak mastürbasyon yapıyor ve o kadar pişkin, o kadar ceza almayacağından emin ki görüntülendiğini bildiği halde kaçmıyor! Bu mahluklar aramızda dolaşmaya devam ediyor! Yetkililer, toplum sağlığımız için bu şerefsizi yakalayın ve hak ettiği cezayı verin!
   https://twitter.com/nurlalito/status/1331700062062325764
   https://twitter.com/nurlalito/status/1331700062062325764
    busrawashere
    bizim uykumuz kaçmasın artık
     bright-wizard
     Delidir deli
      prens_carlis
      Yine sınırlar zorlanıyor olmaz daha ilerisi dediğim ne varsa oluyor
       eefenizz_
       Abi bari dışarda yapmayın şöyle şeyler tövebeyyşş jmxhdnxjf
        alys
        eğitimle hizaya gelemeyenleri cezayla hizaya getireceksin ki yaşanılabilir bir toplum olsun.ikisi de yok bizde.
         me_out_bye
         Beynini yitirmiş. Taviz tavizi doğurur. Dalyan gibi bir yunus polis gelecek kafasıni gözünü patlatıp evine fırlatacak. Burada ne bok yiyorsan ye. SONRA DIŞARI ÇIK ##Evladı diyecek. Bir daha görürsem içeri gerersin diyecek. Siciline kayıt edilecek 1.ihtar diye. 2bin tl para cezası ve. 1 hafta tuvalet temizleme kamu cezası verilecek. Beni başkan yapın. Bunların kökünü kurutayım. Ama böyle icraatsız kalirsanız. Pislikler azıttıkça azıtır. Masumlar madur olur. Türkiye'de şu an olduğu gibi. -- STOP. SUÇLULARI. KORUMAK. MASUMLARI MADUR ETMEK. HAYATI ÇEKİLMEZ HALE GETİRMEYİN. BİZDEN OLUK OLUK PARA HAK ALIPTA. VASIFSIZLAR SİZİ. NEFRET BOYUTUM ARTIYOR YAŞ ALDIKÇA. Olanları gördükçe. İşlerin gerçek yüzü.
          eflayilmaz
          Ben bu pişkinlikten bıktım artık ya. O kadar bize bir şey olmaz güveni var ki. Artık caydırıcı cezalar istiyoruz. Söylemekten bıktık ama 6284 uygulansın.
           baldman
           video çeken kadının sesinden dahi etkileniyor ki devam ediyor. çok tehlikeli, ağır hasta olan biri. acilen hastaneye yatırılması gerekir.
            rcon
            hayır hayır olamaz. olmamalı bunlar. bunlar yaşamamalı. tedavi etmek ona saygı göstermek olur. bunlar tedavi edilmemeli.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.