11
9.4.2020
La Casa de Papel'in 4. Sezonunu Beğendiniz Mi?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   patilik
   sadece bir sezonla tadında bitecek bir dizinin bu kadar uzamasına pek anlam veremesem de 4. sezonunu beğendim ben. final sahnesiyle anladık ki 5. sezon kesinlikle gelecek
    gregoryen
    Şaçmalıklar olmasına rağmen yine de sürükleyiciydi. R.İ.P NAİROBİ
     semih-kurnaz
     "Netflix sağ olsun geniş kitleye ulaştık, hayranlarımız da bizi çok seviyor, hedef kitle de çok zeki değil ne verirsen yiyorlar, 2 saate hazırlayın senaryoları hazır Corona var millet evdeyken 1 haftaya çekip yayınlamamız lazım" der gibi iyice saçmaladıkları ve bol bol cinselliğin olduğu bir sezondu. İzlemeyin, izlettirmeyin. 2 sezonda bir işi halledemediler. Zaten derdiniz neydi ki, hırsızlardan biri milf'ini kaybetti diye kendini yakalattı hadi onu kurtarmamız lazım ekip ruhu falan.. Ne geri zekalılar var ya..
      edi_cag
      İlk sezon para bastılar. Hem dizide hemde gerçekte. İkinci bölümde altın eritiyorlar. Kendileri de eriyor aynı şekilde. Sırf biraz daha para kazanacağım diye zorlatma olmuş dizi. Tek güzel yanı sevdiğiniz karakterler varsa yeniden görme şansı veriyor.
       patavatszmelek
       Tokyo gibi tiplerin hala ayakta kalıp, Nairobi gibi güçlü kadınların öldüğü senaryolardan bıktım artık!
        desmond-hume
        İlk 2 sezon ne kadar iyi ise,son 2 sezon o kadar kötü. Gerçekten müthiş zorlama bir senaryo olmuş.Çok sayıda hata olduğu için ilk 2 sezon hatırına da yutamadım.
         kralciplakdiyencocuk
         Darphane soygunu hikayesi 2 sezon sürmüştü; Merkez Bankası soygunu 2 sezon oldu, hikaye bitmedi ve devamı bir sonraki sezon ya da sezonlara kaldı; bu sebeple eleştirebilirim. Ama çok fazla dizi seyreden biri olarak 4 sezonun da çok kaliteli olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.