4
23.7.2020
Kuzenlerle Çok İyi Anlaşma Şansını Elde Etmiş İnsan
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   hickurusu
   Tabi hepsi için geçerli değil ama bir kaç tanesi hayatımızın mihenk taşları gibidir. Onlar olmasa yapamazdım desem yeridir.. Salaklıklarımız, ağlamalarımız, kahkahalarımız, ilk alkolümüz, ilk aşklarımız, heyecanlarımız, hatalarımız ne varsa hepsi hepsii paylaşıldı.. Var mı dio'cuların olmazsa olmaz kuzenleri..
    eski_bi_tanidik
    Var var var varrr bne 🤚 Benle yaşıt kuzenim fazla yok maalesef:( Ama benden büyük kuzenlerimle özellikle bi tanesiyle iyiyiz. Onlarla Vakit geçirmeyi seviyorum küçüklüğümden beri. Bazen keşke onlarla birlikte doğmuş olsaydim diyorum. Ablamlar fln yaşları yakın olduğu için beraber büyüdüler. Ama olsun. Hatta halalar kuzenler fln hepimiz toplanıp eğleniyoruz. Gülmekten çatlıyoruz. Öyle yani. Bizim için bi ritüel. Anlaşmazlıklar olmuyor değil ama olacak o kadar.
     tsukyomi
     Kuzen konusunda Big Smoke'a nal toplatırım. Bir tanesi hariç geri kalan hepsiyle epey yakınız. Hele adaş olduğum eleman da dahil 3 tanesiyle Sırplar Odası adlı bir grubumuz vardı, o muhabbetler, o eylemler, beraber yaşanılan absürt fantastik anılar bir ifşalansa 3. Dünya Savaşı çıkar. Artık şans mı şanssızlık mı bilmiyorum.
      hysosiri
      Ben değil :( some tayin problems
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.