Küsen Sevgilinin Sanat Filmi Sessizliği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   corumluboy19
   Her ne kadar benim başıma gelmemiş olsa bile hemen hemen her insanın başına gelebilecek bir durumdur. Benim merak ettiğim şey ise bu tür olaylarda ne kadar ileri gidildiğine dair bilgi edinmek. Sessizliğin karşısında ne tepki verebileceğimiz?
    kafatamircisi
    fırtına öncesi sessizlik ve kuzuların sessizliğiyle kafa kafaya kapışabilecek sessizliktir Tecrübeli bir türk erkeği bu sessizliği bozmaz, çünkü bozacağı zamanı çok iyi bilir😎
     fairytale-
     O sessizliği genelde ilk ben bozuyorum ndjddj
      mrlawyerkk
      Küsmek ne demek ya. Kaç yaşındayız. Fikir çatışması olur, atışma olur ama koca koca insanların birbirine küsmesini oldum olsası anlamadım anlayabileceğimi de pek sanmıyorum.
       ulanayca
       yıl 2021 ya küsmek mi kaldı
        detokssuyu
        Çok yaparım o ağzımı bucak açmaz bıçak. Car car kavga etmekten iyidir sessizlik. Sakinleşiyoruz o süre zarfında işte. Bence gayet makul bir tavır.
         roar
         İçinde halletmeye çalışıyor olabilir.
          kshmr
          Çocuk gibi olması insanın canını sıkıyor, söyle işte içindekileri konuşalım. Kimse kimsenin triplerini çekemiyor artık. En azından ben çekemem, uğraşamam. Uzaklaşırım o kişiden adım atmam kısacası.
           tsukyomi
           Yatağa küs girmeme kuralı var Sovyet ayısının. Sanat filmini uzun sürdüremiyorum yani, reklam gibi bir şey oluyor o. Ya da ''modeminiz internete erişemiyor'' uyarısı gibi, 5 dakika sonra bağlanıveriyor. Hem sorunu çözene kadar topyekün savaşmak varken neden sessiz kalıyorsunuz ki yav, onu bir deyin hele.
            raselika
            eminim başına gelmemiştir :d
             kablolu_kulaklik
             konuşup çözmek yerine ilişkiyi daha da yokuş aşağı sürükleyen bir durum bence
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.