Kürtajı Pozitif Gösterme Çabası
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Öncelikle bu başlığı açmamın sebebi herhangi bir kürtaj durumunu olumsuz gösterme değil fakat youtibeda bir video gördüm kürtaj olan kadınlar hikayelerini anlatıyordu bu zamana kadar bir skrun gok sonra yorumlara indim ve bir yorum gördüm hayatımda okudjğum en saçma yazılar arasında ilk 10'a falan girer herhalde bir kadın olarak evet kürtaj olup olmamak bizim kararımız ve bizim vicdanımızı ilgilendiren birşey ha ben asla yaptırmam (sağlık ile ilgili bir durum yoksa tabiki) ha başka kadınlar öyle düşünmez yaptırır ama Ünsal bey burda kürtajı r savunmak için çok saçma örnekler vermiş bir beslenme uzmanı olarak hemen açıklığa kavuşturayım 1-Bir insanın başka bir hayvanı öldürüp yemesi doğal seçilimle binlerce yıldır gelmiş birşeydir ve bu insan türünü aşşağılık yapmaz biz yemesek zaten başka bir yırtıcı onları yerdi. 2-Tavuk yumurtaları döllenmiş ve döllenmemiş olmak üzere ikiye ayrılır bizim yediklerimiz döllenmemiş olanları. 3. 2 aylık bir cenin yaşayan bir varlıktır onu insan sıfatı yerine koymassak ahmaklık etmiş oluruz ha aldırıp aldırmamak annesini ilgilendirir. 4.maddi manevi kürtaj nedenleri varsa 82728182 tane yani kişi bir çocuğa bakamaycagını biliyorsa korunmanında 8384838382 tane yöntemi vardır en kolay yòntemi diyip bir zahmet içe gelmeyin ya da bimde prezervatif 10 lira. Bilgilendirme bu kadardı umarım bundan sonra yazılarınızı beyninizi kullanarak yazarsınız tşk dostlar birazda sizin görüşleri alalım
    ali-vercetti
    kürtaj cinayettir. çocuk istemiyorsanız kondom kullanın aptal aptal şeyler yapmayın. tatlıSu hümanistleri sizi..
     gregory_
     Çocuk için hangisinin iyi olacağı düşünülerek alınması gereken bir karar.
      nickimdebileolmaz
      ok
       asit
       dediğin gibi muzlu, sağlık problemleri dışında ben de yaptırılmasına karşıyım. ayrıca eleman sağlam saçmalamış, kebap, yumurta falan.. iyi bari kebapla eşdeğerse, çocuğa iki yumurta kırıp yiyelim amk..
        caresizcare
        Az önce ne okudum lan
         nickiharuto
         Ünal aslan 7 ay önce doğmuş sanırım onu aldırabiloyor muyuz?
          bahadir-kislalioglu
          tanımadığın adamla durumun yoksa sevişmeyeceksin sonra böyle uğraşırsın çok üzülüyorum kadınlara hemen kandırılıyorlar
           detokssuyu
           Bey amca ne demek istemiş asla anlamadım. Beyin ishali sanırım aklına geleni olduğu gibi yazmış. Bir konuda da ağzımızı açmasak, yorum yapmasak olmaz mı ya? Yok ama her konuda fikir beyan edeceğiz hatta fikirlerimizi dikte edeceğiz.
            sedefartuny
            Kürtaj neden pozitif gösterilsin ya da negatif gösterilsin ki. Kadının kararıdır bakın eşlerin de demiyorum. Kadının kendi kararıdır. Youtube yorumları zaten bir çöplükten farksız üzerine konuşmaya dahi değmez.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.