Kürtaj Hakkında Düşünceleriniz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bizimkiz
   sert bir giriş oldu sanki ama dün karşıma çıkan bir yazıda kadınların bunu söylemekten korktuğunu erkeklerin ise toplum baskısı nedeniyle kaçtığını yok saydığını öğrendim bir anne adayı olarak aynı zamanda da bir gebeliği sonlandırma adayıyım ... korunmada başarısız olunan ve istenmeyen gebeliğin bitişi hakkında düşünceleriniz çağ dışı mı yoksa bilinçli birer birey olarak bunun gayet normal olduğunu mu düşünüyorsunuz ?
    kalpci
    yanmış bir pizza ile gebeliğin ortak özelliği zamanında çıkartılmamasıdır. Bu nedenle dikkatli olunuz ey muhterem cemaat. Ha oldu ki o anın büyüsüyle "10 çocuk bile bakarım hülen" dediniz, gebelik gelişti ama istenmiyordu o zaman 10 hafta içinde kürtaj makul. Bakmayın siz dindoşların "günah" kaygısına, kendileri evlenene kadar elleriyle takıldıklarından kıskanıyorlar, sonra gidip 3 yumurta tereyağı omlet yapıp tavuğun, güvercinin ceninlerini yiyorlar.
     tsukyomi
     Çocuğa o sevgi ve gelecek vermeyerek yaşarken öldürmektense daha canlanmadan aldırmak daha iyi. Bakmayın sözde vicdanlı özde zalim tiplere. Bakamayacaksanız aldıracaksınız.
      bright-wizard
      Hamile kaldım deme şimdi.
       onr_acbdms
       Tamamıyla kadının kendi karar vermesi gereken bir şey buna ne devlet ne de bir başkası karışamaz hakkı da yok. Taşıyan ve en çok sorumluluk kadında. Günümüzde artık yumurtalık dondurma işlemi var, ileride tekrar kullanılabilir de. İlerisi için kesin ve net olarak çocuk düşünmüyorsa şüpheyle yaşamak yerine aldırabilir de. En azından hamile kalma korkun olmuyor. Eğer öyle bir derdi olan varsa bakmasını öneririm. Tabii bunlar kişinin kendi vereceği kararlar, yapılsın demiyorum. Ben sadece bu tarz konularda korku yaşayanlara karşı bildiğim alternatif çözümleri söyledim.
        dertsavar
        Gül koklamasını bilmeyen insanlar lütfen Gaz maskesi takarak gül koklayınız,, kimsenin vebaline girmeyin.
         mukan_kagan
         Kadının son sözü söyleyeceği bir kurumdur kürtaj kurumu, başkasına bok yemek düşer.
          catherine-earnshaw
          Kişisel bir şey. Kadın bunun hesabını vermek, bundan kimseye bahsetmek zorunda değil bence. Ayrıca doğurup çöpe atacaklarsa, öldüreceklerse hiç doğurmasınlar daha iyi.
           samyeli90
           İyi bir anne olacağımı sanmıyorum çocuk bana göre değil evlilik de Ama bu zaman da hala doğruysa eşten imza alınıp çocuk alınıyor diye biliyorum bunu doğru bulmuyorum
            abdes_terligi
            kadına kalmış bence, ilk 10 hafta içerisinde makul
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.