Kürt Erkeği Nasıl Sizce?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   silent_scream
   kendimden bilirim iyiyizdir😂
    silivri
    Yani Kürt erkeği derken ne? Irak Kürtleri daha Arap gibiyken, Türkiye Kürtleri Türklerden pek farklı değildir. Doğu'da geleneksel bir şekilde büyüyenler akraba evliliklerinden ensest çocuklar dünyaya getirebiliyorken İstanbul, Ankara gibi şehirlerde büyüyenler evlilik karşıtı olarak hayatlarına devam edebiliyorlar. Yani her insan gibi çevre, genetik, gelenek gibi faktörlerden etkilenip şekilleniyorlar.
     eliff04
     Yani bir sürü kürt erkeği var. Bütün hepsini genellemek yanlış olur. Kendi adıma konuşacak olursam kürt erkekleri ile anlaşamam bana ters.
      lellu
      Kürt erkeğidir
       patiklipengui
       Vanlı bir arkadaşım Kürt erkeğini ikiye ayırmıştı; okumuş ya da kendini geliştirmiş ve okumamış, cahil. Okumuşu al el üstünde tutar okumamıştan kaç derdi. Neyse ki etnik kökene göre insan ayırmıyorum bazı başımıza musallat olan bilmem ne çocukları hariç.
        mrsnl33
        Yaşadığım yerden dolayı çok fazla doğulu insan tanıdım. Yanlış fikirde olanları ayırırsam, genelde iyi insanlar diyebilirim.
         iceel
         Bir insanın iyi veya kötü olmasının etnik kökeniyle alakası olduğuna inanmıyorum. Her milletin iyisi ve kötüsü var. Her etnik grubun kendine has yaşam görüşleri geçmişten gelen gelenekleri olur. Bunlar diğer topluluklara garip gelebilir. Neye göre iyi ya da kötü diyebiliriz ki... İnsanı şekillendiren etnik kimliğinden ziyade içine doğduğu aile topluluk şehir sosyal çevre değil midir?
          semaakonurr
          Kürt kızıyım ya 😂😂 Biz iyiyiz 😂😂 Sizi bilemiycem 😂😂😂
           caresizcare
           Aşırı kıskanç ve sahiplenici tarafları var. Artık sal beni diyesi gelir insanın iyiler mi bilmiyorum
            silmarillion
            5 sene boyunca zaza bir kız arkadaşım olmuştu (cümle bok gibi oldu neyse), kürt sevgili eşittir gönlün ve gözün doyması derim. Uu beybi🎈
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.