Kullanmak Zorunda Kaldığınız En Kötü Tuvalet
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   Benim üniversite birinci sınıfta kullanmak zorunda kaldığım bir tuvalet vardı ama ikyüzlü temizlikçiler kendi tuvaletlerini ve öğretmenlerin kullandığı tuvaleti tertemiz pırıl pırıl yapmış bide her gün temizleniyor ama öğrencilerin kullandığı tuvalet bildiğiniz tahıl ambarı gibi böyle lambanın olduğu tavan kirli örümcek ağı bide lambanın içi hep örümcek sinek ölüleriyle dolu en kötüsü aynalar kirli bazı musluklar çalışmıyor tuvalet kokuyor bide bir tane bile tuvalet kağıdı yok evet bildiğiniz yok ve tuvaletler kirli 40 yılda bir temizleniyor rezalet zaten bir kere su borusu patlamıştı her yer su olmuştu bende artık isyan ettim abicim her gün inadına gittim öğrencilere değer vermeyen ama kendi yerlerini pırıl pırıl tam takır yapan insanların tuvalet kağıtlarını toparladım hepsini üstüne sabah kimse yok iyice toparladım çamurlu ayakkabılarla girdim iyice yürüdüm çıktım artık onlar düşünsün diyerek yaptım
    kaaninteyzesi
    Eski köy evlerinde yaptığın yerin altinda çukur oluyor , delik komple halka açık..bilen bilir . Gerisini boşver in 🤣
     buse01
     Okuldaki kızlar tuvaleti işte ya iğrenç kullanıyorlar, orda çöp kutusu var pedlerini gidip lavaboya, fayansa falan bırakıyorlar.
      catherine-earnshaw
      Dinlenme tesisi ve terminal tuvaletleri öğğ
       asit
       kendi evimin tuvaleti dışında girmiyorum dışarda
        moon_night
        Okul tuvaleti
         irmak676
         Ölene kadar tutarım da girmem kötü yerlere.
          dead-nettle.
          Ben acemi birliğinde sanatsal çalışmalar yapılmış olanına girme şerefine erişmiştim. Gündüzleri suları keserlerdi. Eğitim alanında büyük bir tuvalet vardı ben diyim 30 siz deyin 50 kişilik. Bir defa girdim birdaha da allah nasip etmesin dedim. Duvarları geçtim tavanlarda bile öbek öbek dışkı vardı resmen büyülendim yapamadan çıktım ve birdaha da kapısına bile yaklaşmamıştım.
           makeup-alp
           Şehirlerarası Otobüs Yolculuğunda, bir dinlenme tesisinde durduk. İçimdeki kötülükleri atmak için WC gireyim dedim, girmez olaydım ama mecbur girmek zorunda kaldığım için acele bir şekilde içimdeki şeytanı atıp kaçtım. :D 4-5 sene oluyor yaklaşık ama şu an nasıl bilmem, adını unuttum tesisin yoksa paylaşırdım sizlerle
            tibetli
            Şehirlerarası yolda giderken mecbur kalmıştım düşününce bile tiksindim ama mecburdum :(
             lovewkoko
             pozantı yolunda adı sanı bilinmeyen bi benzinlikte durmuştuk. öyle çok çişim yok ama adettendir diye gireyim dedim. ayak koyma yeri var ya adam oraya sıçmış. yani oraya sıçmak marifet ister. nasıl sıçabilir lan insan oraya. ayağını koyduğun yere hangi pozisyonda sıçabilirsin yani?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.