Kullanmak Zorunda Kaldığınız En Kötü Tuvalet
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   Benim üniversite birinci sınıfta kullanmak zorunda kaldığım bir tuvalet vardı ama ikyüzlü temizlikçiler kendi tuvaletlerini ve öğretmenlerin kullandığı tuvaleti tertemiz pırıl pırıl yapmış bide her gün temizleniyor ama öğrencilerin kullandığı tuvalet bildiğiniz tahıl ambarı gibi böyle lambanın olduğu tavan kirli örümcek ağı bide lambanın içi hep örümcek sinek ölüleriyle dolu en kötüsü aynalar kirli bazı musluklar çalışmıyor tuvalet kokuyor bide bir tane bile tuvalet kağıdı yok evet bildiğiniz yok ve tuvaletler kirli 40 yılda bir temizleniyor rezalet zaten bir kere su borusu patlamıştı her yer su olmuştu bende artık isyan ettim abicim her gün inadına gittim öğrencilere değer vermeyen ama kendi yerlerini pırıl pırıl tam takır yapan insanların tuvalet kağıtlarını toparladım hepsini üstüne sabah kimse yok iyice toparladım çamurlu ayakkabılarla girdim iyice yürüdüm çıktım artık onlar düşünsün diyerek yaptım
    irmak676
    Ölene kadar tutarım da girmem kötü yerlere.
     asit
     kendi evimin tuvaleti dışında girmiyorum dışarda
      cinayetvaraga
      askerdekinin yerini hiçbir şey tutamaz.
       nickimdebileolmaz
       Antalya yolculuğu yaparken feribota binecektik bekleme sırasında tuvalete gitme gafletinde bulundum onun kadar kötüsünü hiç bir yerde görmedim.
        moon_night
        Okul tuvaleti
         mrlawyerkk
         Ankara'da Kızılay metrosundaki umumi tuvaleti kullanmak durumunda kalmıştım. Paralı olmasına karşın rezalet ötesiydi. Paramı verip içeri girmemle çıkmam bir oldu baktım 1 lira alıp kolonya ikram eden abi tip tip bakıyor tekrar girip kullandım mecbur. Hasta olmamak için bir hafta dua etmiştim.
          buse01
          Okuldaki kızlar tuvaleti işte ya iğrenç kullanıyorlar, orda çöp kutusu var pedlerini gidip lavaboya, fayansa falan bırakıyorlar.
           ceviz-agaci
           benim tuvalet fobim var başka bir yerde kullanınca korku filmi gibi geriliyorum
            ladydisko
            uzun yollara olan aşkımdan, yıkık dökük benzinci tuvaletleri onlar en beteri sırf dört duvar için
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.