34
11.1.2021
Kullanmak Zorunda Kaldığınız En Kötü Tuvalet
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   gilad-pellaeon
   Benim üniversite birinci sınıfta kullanmak zorunda kaldığım bir tuvalet vardı ama ikyüzlü temizlikçiler kendi tuvaletlerini ve öğretmenlerin kullandığı tuvaleti tertemiz pırıl pırıl yapmış bide her gün temizleniyor ama öğrencilerin kullandığı tuvalet bildiğiniz tahıl ambarı gibi böyle lambanın olduğu tavan kirli örümcek ağı bide lambanın içi hep örümcek sinek ölüleriyle dolu en kötüsü aynalar kirli bazı musluklar çalışmıyor tuvalet kokuyor bide bir tane bile tuvalet kağıdı yok evet bildiğiniz yok ve tuvaletler kirli 40 yılda bir temizleniyor rezalet zaten bir kere su borusu patlamıştı her yer su olmuştu bende artık isyan ettim abicim her gün inadına gittim öğrencilere değer vermeyen ama kendi yerlerini pırıl pırıl tam takır yapan insanların tuvalet kağıtlarını toparladım hepsini üstüne sabah kimse yok iyice toparladım çamurlu ayakkabılarla girdim iyice yürüdüm çıktım artık onlar düşünsün diyerek yaptım
    irmak676
    Ölene kadar tutarım da girmem kötü yerlere.
     asit
     kendi evimin tuvaleti dışında girmiyorum dışarda
      cinayetvaraga
      askerdekinin yerini hiçbir şey tutamaz.
       nickimdebileolmaz
       Antalya yolculuğu yaparken feribota binecektik bekleme sırasında tuvalete gitme gafletinde bulundum onun kadar kötüsünü hiç bir yerde görmedim.
        moon_night
        Okul tuvaleti
         mrlawyerkk
         Ankara'da Kızılay metrosundaki umumi tuvaleti kullanmak durumunda kalmıştım. Paralı olmasına karşın rezalet ötesiydi. Paramı verip içeri girmemle çıkmam bir oldu baktım 1 lira alıp kolonya ikram eden abi tip tip bakıyor tekrar girip kullandım mecbur. Hasta olmamak için bir hafta dua etmiştim.
          buse01
          Okuldaki kızlar tuvaleti işte ya iğrenç kullanıyorlar, orda çöp kutusu var pedlerini gidip lavaboya, fayansa falan bırakıyorlar.
           ceviz-agaci
           benim tuvalet fobim var başka bir yerde kullanınca korku filmi gibi geriliyorum
            ladydisko
            uzun yollara olan aşkımdan, yıkık dökük benzinci tuvaletleri onlar en beteri sırf dört duvar için
             kaaninteyzesi
             Eski köy evlerinde yaptığın yerin altinda çukur oluyor , delik komple halka açık..bilen bilir . Gerisini boşver in 🤣
              lovewkoko
              pozantı yolunda adı sanı bilinmeyen bi benzinlikte durmuştuk. öyle çok çişim yok ama adettendir diye gireyim dedim. ayak koyma yeri var ya adam oraya sıçmış. yani oraya sıçmak marifet ister. nasıl sıçabilir lan insan oraya. ayağını koyduğun yere hangi pozisyonda sıçabilirsin yani?
               bisosyolog
               Ben sonuna kadar tutarım. Asla ama asla girmem ama büyük konuşmayayım
                wb-
                7-8 yaşlarındaydım köye gidecektik otogardayız. Midem bozuktu direk bi tuvalete attım kendimi. Alaturka tuvalet ful doluydu. ağzına kadar anlatamam . 3-4 kürek dolusu💩 bana bakıyordu
                 raselika
                 Bilen bilir Aşti'nin zamanında 1 tl karşılığında girilen tuvaletleri vardı. Ben o kadar kötü kokan berbat bir tuvalet görmemiştim ama girmek zorundaydım. Ondan beridir her yerde tuvalete giremem.
                  roar
                  İlkokuldaki tüm tuvaletler. Devlet okulunda okumamın bedelini çok ağır ödedim bu konuda. Altıma işememek için su içmiyordum ya.
                   kaaninenistesi
                   Kullanmadık ama var bi merak ettiğimiz tuvalet tabi. Esenler otogar tuvaletleri...
                    samyeli90
                    Halka açık olan tuvaletleri kullanamıyorum maalesef
                     tibetli
                     Şehirlerarası yolda giderken mecbur kalmıştım düşününce bile tiksindim ama mecburdum :(
                      makeup_alp
                      Şehirlerarası Otobüs Yolculuğunda, bir dinlenme tesisinde durduk. İçimdeki kötülükleri atmak için WC gireyim dedim, girmez olaydım ama mecbur girmek zorunda kaldığım için acele bir şekilde içimdeki şeytanı atıp kaçtım. :D 4-5 sene oluyor yaklaşık ama şu an nasıl bilmem, adını unuttum tesisin yoksa paylaşırdım sizlerle
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.