Kullanılmış İç Çamaşırlarıma 100 Lira Ödeyerek Sahip Olmak İsteyen dio Kullanıcısı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Hayat böyle işte arkadaşlar. Kimilerine Sugar Daddy veriyor kimilerine kullanılmış iç çamaşırı talebi. Mesajlaşmaları aşağıda görebilirsiniz. Türlü türlü fanteziler duydum ama böylesine ilk defa şahit oldum. Mesajı aldığımda aklıma ilk gelen şeyin corona olması peki? Ulan ben aldığım su şişesini su ile yıkıyorum. Adamlar başkalarının belki de günlerce üzerinden çıkarmadığı iç çamaşırlarına talip oluyor. Yıkanmamasını istiyorlar zaten pardon. Hijyen, temizlik sorunu eşiği çoktan aşılmış. Fiyat tarifesi falan yapmış bakar mısınız şuna. Oturmuş, üzerine düşünmüş. Fiyat tarifesi yapmış, sistem kurmuş. Tek sorun benim ona fotoğraf ulaştıramamam. Benim talebini kabul etmeyeceğim olasılığını görmüyor, kargo konusunda bir telaşı yok. Tek sorun fotoğraf. Büyük olasılıkla bu fantezisini hayata defalarca geçirdi. Ne olacak canım beni bağlayan bir şey yok, iç çamaşırlarımı göndereceğim ve paramı kazanacağım diye düşünenler olabilir. Saygı duyalım bari ne yapalım. Ben anlam veremedim. Biraz konuşturayım dedim ama beceremedim sinirlerime yenik düştüm. Yeni fantezi gündemi buymuş meğer arkadaşlar. Bu gibi talepler alan ve dahası bundan gelir elde eden insanlar varmış. Google aramalarım sonucunda karşılaştım. Sugar Daddy ya da finansal köle olayını anlıyordum ama bu durum beni dumur etti dumur.
    thetalentedmrripley
    Eskiler alıyorum Alıp sütyen kokluyorum Sütyen ruhun gıdasıdır Sütyene bayılıyorum Külot topluyorum Külot toplayıp mutlu oluyorum Yüz lira verip tam takım alıyorum Bir de pamuklu donda lastik olsam Orhan Veli Sapık
     littlejohn
     Giyinip de foto cekmene gerek yok diyor ya bir de ajksjsbsb duyarli vatandasin hali baska
      buse01
      Bi de heheheheh diye gülüyor piç gülüşü nerde olsa tanırım
       asit
       Piyasa ölmüş aq 100lira ne yav tw da tek çoraba 200 veren adamlar var
        gregory_
        Ya ben olsam satardim sanirim, ver eskileri mutlu olsun:)
         mrlawyerkk
         Takım 100 lira ise külot neden 50 sütyen neden 30? Ben de buna takıldım işte. 20 lira kar marjı da düşünülmüş. Ne diyeyim ki. Sosyal mecralar herkese açık herkes kafasına göre takılıyor. Arz var demek ki talep çoktan oluşmuş.
          astrogurl
          Sedef hanım kendisinin kullanıcı adını bana dm'den iletir misiniz? Paraya sıkışığım bu ara. Enayiyi biraz da biz tokatlayalım
           mrsnl33
           Kullanilmis erkek camasirida alır mı acaba?Ben tanesini 150tl'den satarim😂😂😂
            mrsnl33
            Yemin ediyorum var ya böyle p.cleri gördükçe erkek olduguma utaniyorum😠😠😠
             peripedia
             Cevap vermeden dahi engeli basmak gerekirdi. Bir Başkadır'da Meryem'in eşarbı ile mastürbasyon yapan Sinan geldi aklıma :)) Bunun için istiyorlar işte.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.