Küçükken Pahalı Olduğunu Anlamadığınız Bir Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plazacalisani
   Tabi bu şartlarda direkt olarak GEÇİNMEK derdim, ancak daha spesifik bir şey söyleyeyim. Kitaplar. Çok mu pahalı hayır öyle binlerce lira değil, evet az çok herkes alabiliyor belki de. Ancak kitaba ulaşmak için verilen paranın çok olduğunu düşünüyorum. Çok büyük bit kitaplığım var, annemle özene bezene aldık her bir kitabımı, hepsinin de anısı var. Şimdi arkasında nasıl bir maddi güç olduğunu anlıyorum ve bu beni üzüyor. Herkes rahatlıkla ulaşabilmeli kitaplara.
    cinayetvaraga
    bundan 20 sene önce kitaplar çok daha pahalıydı bakma şimdilerde ucuz. ama evet daha ulaşılabilir olsa çok daha iyi olurdu.
     caresizcare
     Evet öyle haklısın
      676irmak
      Eskiden pahalı değildi ki. Şimdi 300 tl tutuyo bi sipariş:(
       _lara_
       Bütün paramı kitaplara yatırabilirim. Dediğin gibi keşke biraz daha ucuz olsalar. Ama benim bunun için bir çözümüm vardı. 4.sınıftayken halk kütüphanesini talan ettim. Kütüphaneci abla her sabah beni görmekten bıkmıştı. Ortaokulda okul kütüphanesinden hiç çıkmazdım. Hep kütüphanecilik kulübündeydim zaten. Lisedede yine başka bir halk kütüphanesine dadandım. Şuan Ailem kitap almama izin vermiolar, neymiş açıp test kitabı okuyacakmışım, zaten çok hızlı okuyormuşum sınavda bana bişe katmazmış. Tamam haklısınız da en azından sigara gibi bi kötü alışkanlık deil. Kitap dedin çenem düştü afedersin😅😅😅
        asit
        Yüzlerce lira olsa bile, içerik kaliteliyse kitaba verdiğim paraya gram acımam..Hak edene hakkını veririm.Son dönemde internet fenomenleri bile saçma salak bi kitap çıkarıp edebiyatçı-yazarım diye dolanıyor ortalıkta. Kuruş etmez bomboş kitapları ne paralara satıyorlar...Gerçek emekçi naapsın bu durumda ?
         absurdizm
         kömür
          gunsnroses
          Market alışverişlerinin ne kadar pahalı olduğunu evlendikten sonra anlamaya başladım. Ya da daha doğrusu eskiden ucuzdu şimdi zamlarla böyle oldu
           eksi_pirasa
           barbie bebek
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.