Küçükken Kakasını Tutan Çocukların Büyüdüğünde Cimri Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   ahmetsakar
   eski kız arkadaşımın çocukluk fotoğraflarına bakarken fark ettiğim durum. her pozunda sanki kakası varmış hatta altına sıçacakmış gibi bir ifade var suratında. şimdi aydınlandım aq ya. vallahi şimdi aydınlandım. hep ıkınır gibi duruyor ve mümkün değil sıçmıyor belli yani. psikolog bir arkadaşımla çocukların davranışları üzerine konuşurken demişti bana bunu. çocuk kendinde olan bir parçayı paylaşmak istemiyor, içinden çıksın istemiyorsa bu ileride cimrilik olarak karakterine yansıyabilir diye haaghagaahgahg ulan insan çok garip bi canlı lan. küçükken sıçmak istemiyor, durumunu muhafaza etmek istiyor çocuk ve o içine öyle bir yerleşiyor ki elinde olanı paylaşmak istemiyor büyüdüğünde de. şimdi fotoğraflara bi daha baktım. hakkaten çocuğunuz, yeğeniniz, kuzeninizin oğlu falan sıçmıyorsa önlem alın. yoksa bir ömür mal davasıdır, mirastır falan uğraşırsınız. muah.
    merilolika
    peki çekmecelere s*çan çocuk(oğlum) hakkında ne diyor uzmanlar bunun da bir açıklaması var mı
     tsukyomi
     Daha başlığı okurken kahkaha attım ya. Doğruluğu yüksek ama. Tutup tutup en sonunda illa altına sıçan bir kuzenim vardı. Şu anda para basıyor herif, ama şeftali nektarı ısmarla desen Bim'e götürür. Dost şeftalisi içirtir dostuna 😒 Bu arada Suuuudiler nasıldı Ahmetcim, kaybetmedim dimi seni orada 😢
      asit
      Ulan metabolizmam oldum olası hızlı çalışır. Demek bu yüzden para tutamıyorum. Gelsin bakalım kaka kontrol yöntemleri..
       ismetsherif
       Küçükken bende tutardım, fakat cimri değilim o zamanlar da değildim. Tek sebebi WC iğrenç geliyordu, kokuya çok hassasım, okulda wc ye girmem mümkün değildi. Kaçırma tehlikesi bile olsa, mümkün olduğu kadar geç wc ye giderdim. Hala da wc temizlik ve koku konusunda sıkıntılarım var. wc ye girdiğimde mutlaka 5 dk temizlik yapar, dezenfekte ederim. Kızım da öyle, Kıbrısa geziye gitti 3 gün büyük yapmadan döndü. Genetik herhalde.
        mrgray1890
        Küçükken kakasını tutan çocuk en fazla kabız olur daha da tutarsa kalın bağırsak kanseri olur
         kafatamircisi
         Tutumlu olmak iyide şimdi tutmak da var işin içinde o sakat)
          buse01
          Ben hala tutuyorum bazen skdhdjdh
           eo110
           Acayip müthiş bir tespit. 👏🏿
            detokssuyu
            Ben de naif naif oyuncaklarını paylaşmayan çocuklar için bunu düşünürdüm. Üzülürdüm bunlar büyüyünce çok cimri olacak diye.
             strangestar
             The mystery of universe has been solved the prophecy is true
             https://youtu.be/knGhzlGsGtk
             https://youtu.be/knGhzlGsGtk
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.