Küçükken Bir Ucube ile Yaşadığınız En Sinir Bozucu Olay
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sardunya
   Sanırım henüz çok küçüktüm orta okula gidiyor muydum emin değilim. Otobüse binmiştim ve ayakta bekliyordum. Çirkin uzun saçlı bir adamla yan yanaydım. Bu kadar yakın durmaması gerektiğini hissediyordum ama otobüs sıkışıktı yine de sesimi çıkarmadım. Bir süre sonra elinin belimin altında olduğunu fark ettim ama olayın şokuyla hiç sesim çıkmadı. Otobüsten birisi inince biraz daha uzaklaştım ama o da yaklaştı. Elini tekrar koyunca omzumla ittirdiğimi hatırlıyorum ve o an ne kadar gerildiysem "git" diye seslenebildim sadece. Adam o durakta indi. Düşünüyorum da şimdi öyle bir şey olsa rezil ederim ama çocuklar çok korumasız oluyorlar. Aileler çocuklarınızın ne dediğini ciddiye alın. Hiç tahmin etmediğiniz kişiler tarafından taciz ediliyor olabilirler.
    kania_
    Anaokulun da demir diye Bi çocuk bilekliğimi kırıp pencereden dışarı atmıştı bende çocuğun kulağından tutup sınıfın dışına çıkarmışım galiba o aralar kendimi öğretmen sanıyordum ajajak
     tsukyomi
     Küçükken değil ama lisedeyken bol bol göz ve söz ucubelerine maruz kaldım, yalnızsam hala kalıyorum. En güzel taktik ateşe ateşle karşılık vermek; gözleri ucube gözlerine dikip çatal dili aktive etmek yani. Çünkü bu ucubelerin en sevdiği şey saldırdıkları insanın pasif durumda kalacak olması. Ne olursa olsun buna izin vermemek gerekiyor. Çocukları da buna göre eğitmek gerekiyor. Sinmeyi değil cesareti, saldırmayı değil savunmayı öğretmek gerekiyor. Madem vatandaşlar eğitilmiyor, bunlar yapılmalı ki en azından gelecek nesiller kurtulsun.
      monaiman
      Ne çocuk ne kadın ne erkek ne hayvan hatta ve hatta damacana bile kalmamış tacize uğramayan, bu leş dünyada. Öyle bir helak olursunuz ki inşallah iki dünyada da iki yakanız bir araya gelmesin sapkın ucubeler.
       sedefartuny
       Tam olarak kim olduğunu bilmiyorum ama uzaktan bir akrabamız. 13-15 yaşında o dönem sanıyorum ben de 8-9 oyun oynama bahanesi ile beni defalarca kucağına aldığını hatırlıyorum. O kadar rahatsız olmuştum ve o kadar adını koyamamıştım ki kimseyle paylaşamadım tabii. Ben büyüdükçe bu olay da içimde büyüdü büyüdü ancak o zaman bunun bir taciz olduğunu anladım.
        mrlawyerkk
        Bisikletimle apartman bahçesinde turladığım için toz yaptığımı söyleyen ve bana şiddet uygulayan ucube komşu teyze. İnsan gibi uyar değil mi? Şiddet ne demek. Annem hesap sorunca da neymiş efendim kafama vurmamışmış vücuduma vurmuşmuş. Böyle bir ucubelik.
         dikistutmaz_sabri
         seneler önce lise 1 de filandım.kız arkadaşımla yolda yürüyoruz içimden geldi kızı yanağından öptüm.45-50 yaşlarında bir ucube ama nasıl bir keko mağara kaçkını çıktı önümüze burası k*rhane mi ha ne öpüyorsunz dedi ve ben hiçbirşey diyemedim o küçük yaşımda.şimdi çıksa karşıma dörde bölerdim onu.baya bi sinir bozucuydu kızı unutmuşum ama o kekoyu unutmamışım bak 🤣🤣
          eski_bi_tanidik
          Hic taciz olayi yaşamadım Allah korusun
           disi.ejderya
           Tacize uğramamış kadın kalmamıştır sanirim ./
            mariana-
            Hiç unutmam 6-7 yaşlarındayım. Mahallemizde ki markette yaşadığım iğrenç olayı anlatmak istiyorum. Buraya yazmak, 24 yaşına kadar ilk defa açığa çıkarmak belki bir nebze iyi gelebilir. Annem her zaman ki gibi markete gönderdiği günlerden bir gün bakkalın sahibinin oğlu beni arkadan kucaklayıp masaya sıkıştırmıştı. Ne yapmaya çalıştığına dair hiçbir fikrim yoktu sadece çığlık atabilmiştim. Şerefsiz kimse duymasın diye yere geri bırakınca bir de utanmadan acıdı mı diye sormuştu. O an beni neden kucakladı neden havaya kaldırdı neden arkama yaslandı neden benim canımı yaktı diye sorguladığımı hatırlıyorum. Tabii bu olayı kimseye anlatamamıştım '6 yaşında ki kız çocuğu olan ben' beni suçlarlar diye..! Umarım seni de bi gün biri masaya dayar it herif
             abdes_terligi
             o kadar fazla var ki hangisini anlatsam bilemiyorum bile, ülkede bırak kadın olmayı bir ufak kız çocuğu olarak var olmak bile tacizi kaçınılmaz hale getiriyor, toprak yobaz kaynıyor.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.