Küçükken Başınızdan Geçen İğrenç Taciz Olayları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   maskoff
   ben erkeğim ve benim bile başıma geldi böyle iğrenç bir durum sizi düşünemiyorum bile. gerçi bu ülkede çocuk, kadın, hayvan olmak demek her türlü çirkinliğe açık olmak demek bunu utanarak söylüyorum ama gerçekler böyle. ilki bir komşunun oğluydu. bizler küçüktük o üniversiteye gidiyordu. sürekli aletini gösterip duruyordu bizi yanına çağırıp orospu çocuğu ve daha sonradan öğrendiğim kadarıyla bundan mahallenin haberi varmış. resmen bu mahalle kültürünün de içine sıçayım ya. anne babalar o çocuktan uzak tutmaya çalışıyormuş bizi olaya bak anasını satayım. ikincisi bir daha asla görüşmediğim ve o zamanlar abla dediğim kuzenim. daha el kadar bebeyken benimle zorla öpüşmek isterdi. eğer birisine söylersem de pipimi koparacağını söylerdi. o akılla inanırdık amk çocuğuz. nerden bilelim. o eve geldiğinde korkudan odama saklanırdım. anneme babama falan da söyleyemezdim.
    badideasensei2
    Annemin bir amcası vardı. O adamı hiç sevemedim hiç. Ablam(kuzenim) bir gün bana o adama dikkat et göreceksin gerçekten çok değişik davranıyor kadınlara özellikle genç kadınlara ve kızlara demişti. Bende he he tabi tabi deyip umursamadım. Dedem yerine koyduğum adam sonuçta neden insanlara garip davransın ki dimi? Geçen seneki kış Corona yeni yeni Dünya'da yayılıyordu. Paranoyak mıyım, haksızlık mı yapıyorum bilmiyorum ama cidden çok iğrenç tavırları vardı. Ablama karşı kaç defa bayram da vs elini öperken değişik davrandığını düşündüm çünkü cidden çok değişik tavırları vardı ve offf anlatamıyorum ki. Anlayın artık. Ayıp olmasın diye zorla öptürüyorlardı ama tabi ben anladıktan sonra hiç yaklaşmadım bile sadece hoşgeldiniz deyip gidip abimin yanında oturdum hep. Bir iki yıl önce bana da öyle davrandığını fark ettim. Bakışları da ayrıca... Geçen sene en son gördüğümde umarım geberir gidersin demiştim. Ve evimize döndük aradan bir iki gün geçti bir gece uyku tutmadı. O kadar rahatsız olmuşum ki artık adama ana avrat sövdüm. Geber git inşallah sabaha yaşayama dedim. Sabah bir uyandım ki annem ağlıyor. Ne oldu diye gittim, ölmüş haberini almış amcam öldü diye ağlıyor. Annem o an ağlamasa ve onun amcası olmasa sevincinden havalara uçacaktım ve düşünsenize o gece dua ediyorum o ve onun gibiler ölsün diye ve gece ölüyor sabaha karşı haber geliyor. Bunu da ilk defa burada anlatıyorum.
     buse01
     Komşumuzun evine gitmiştik kuzenimle, amca kuzenimin boynunu emmeye başladı kuzenim de 16 yaşındw o zaman ben de 8, sonra bana geldi boynuma doğru hayır dedim yapmadı bişe. Boynunu emerken kuzenimde kıkırdıyor böyle evden çıktıktan sonra da o nie öyle yaptı dedim kuzenime o da boşver yapsın dedi..ben taciz olduğunu bilmiyordum o yaşta 12 yaşında taciz olduğunu anlamıştım anneme dedim inanmadı aw
      yabadabadu
      knk geçmiş olsun da, böyle bir başlık acmasaydin keşke. kötü anıları hatırlattın bir nevi. ben yaşamadım ama yaşayanların psikolojisini gördüm ona en yakın biri olarak
       me_out_bye
       Yazmıştım, yine yazayım. Bir tane berber vardı babamın götürdüğü. El kadar bebe iken daha pipin kalkıyor mu lan deyip hepsi kişniyordu bunun komik olduğunu düşünebilir cahiller ama koltuğa oturtuktan sonra onu dedikten sonra işare parmağıyla pant üzerinden çüküme pıt yaptıydı khpe çocuğu. Bende tepki olarak ağlamışım. Güzel tepki vermişim hem sinirli bakıp hem ağlamışim rezil oldu bir diğer sevdiğim abi aldi beni delikanli biri o tıraş etti. Bir daha o sapık herife olmadım tıraş. Ama gördüm bir kaç kere daha. Hemde mal babam götürüyordu. Bunlar olurken o da oradaydı. Sonuçta bedenime dokunmuştu ve bu bir tacizdi. Daha kötüsünü yaşamadık çok şükür. O zaman bilmiyorduk sonradan anladık. .ç niye çocuğa dokunursun ki? Özel yerine? El kadar çocuğun. Sevilecek her yeri varken başka. Sapık işte. Ve bu adam evliydi ve aynı yaşlarda ve biraz daha büyük 3 çocuğu vardı. 2 oğlan 1 kız. Yazık. - Öyle tepki vermesem güç alır ve bu iş ilerleyebilirdi her gittiğimizde. - Allah korumuş, iç güdü. Başka biri değil yani. Etraftaki herkes mal onlara kalırsa. Ankara'da idi bu olay.
        slmbnarda
        günlük hayatta hiç yaşamadım ama dioda şöyle şeyler yaşadım
         abdes_terligi
         o kadar çok oldu ki hangisini anlatayım bilemiyorum. Arkadaşlarıma da oldu bol bol, yani tanıdığım çoğu kişi böyle şeylerin mağduru. Üzücü bir durum ve böyle şeyler yapanların hadım edilmesi lazım. Bir örnek vereyim bari. Ben küçükken (yaşı hatırlamıyorum ama belki 1. sınıf çocuğuydum) komşunun annesi ile benim annem arkadaştı. Komşunun evine gittik orada komşunun oğluyla oynayayım diye bıraktılar bizi bir odada yalnız. Orada beni yere yapıştırdı, popom havada. Bağırmaya çalışınca ağzımı kapadı am çok şükür bir şey olmadan annemler odaya girdi ve gördüler bizi. Annem beni alıp eve gitti, bildiğim kadarıyla da onun annesi sağlam bir dayak atmıştı ona. Daha sonra da hiç görmedim zaten. Sorun şu ki onun da yaşı çok küçüktü. O yaşta böyle şeyleri bilmesi imkansız olması lazım ve yaşım ilerledikçe de kriminal psikoloji alanlarına biraz bakarak bazı şeyler öğrendim. Küçük yaştaki çocuklar gördükleri davranışları tekrarlarmış, yani bu çocuk da büyük ihtimalle başkası tarafından birden fazla defa tacize uğradı ve bunu bana yansıttı.
          sabenhazll
          Küçükken büyük kuzenim tarafından olmuştu.. Hâlâ kimseye söyleyemedim. Diğer insanlrı düşünemiyorum 🥺
           sena158
           Bu sadece fiziksel değil ayrıca küçükken olucak bi durumda değil malesef hala biz kadınlar/kızlar sosyal medya ve bir çok site üzerinden sözlü tacize uğruyoruz. Sözüm bunu yapan şerefszlere : biz Türk kızları çoğunlukla edepliyiz en azndan bn öyle olduğumuzu düşünüyorum bu cesareti nerden buluyorsunuz? Bana bu tarz sözlü tacizlerde bulunanlar özelden cvplarını aldılar ztn saymadığım kfr kalmadı. Türk erkeğine yakışır şekilde davranın lütfen.
            yagmursenem
            Ben de 14 yaşındaki oz yegenim tarafından ve amca oğulları , otobüste sayısız şekilde sanalda ve de lise 2 de sınıf arkadaşı olan bir kız tarafından cok taciz edildi yegenim ben gece uyurken gelip benim bi yerlerimi sikardi patlatırcasına amca oğlum biri tokalaşırken elimi sıkıp gevsetir ve yine sikardi öpücük atıp diğer amca oğlum da zorla boynumu öpmeye calisiyor ben hala iyi değilim
             eo110
             Küçükken değilde 7-8 yıl evvel otobüste bir gay çocuk tarafından taciz edilmiştim. Gay olması değil de rahatlığı tiksindirdi.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.