Kuantum (Evren ile Haberleşme) Gerçek mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   o.an
   25 Eylül 2020 de ganyan bayisine giderken (hangi ilde yarış olduğunu ve hangi atların koştuğunu bilmeden) beynimin içinden, benimle konuşan bana hangi atların geleceğini aynen bu şekilde "ilk ayak 3, ikinci ayak 2, beşinci ayak 5 ve altıncı ayak 6" diye söyleyen şey neydi? O'an bana söyleneni yaptım ve sonucunda 82 bin tl kazanmıştım (%20 vergi kesildi) 67 bin tl Vakıf bankasından almıştım. Bu olay ne bir ilkti nede bir sondu. Düşündüklerimin gerçekleşmesi olayı nedir? Sizinde başınıza geliyor mu?
    philadelphia
    Şimdi bence asıl soru sen mi o sayıların kazanmasına neden oldun yoksa o sayılar mı seni etkiledi de yazdın olmalı.
     tsukyomi
     Koskosca evreni modern türbe yaptılar. Evren ya da evrenler içinde yıldızların, gezegenlerin, kuasarların, kara deliklerin olduğu, süpernovaların yaşandığı, muhtemelen farklı türde yaşamların sürdüğü bir mahalle gibi bir şey. Mahalle sizin dileğinizi nasıl gerçekleştirebilir arkadaşlar yapmayın.
      asit
      Bunu böyle yerlere yaz tabiki ama gidip ganyan bayiinde kupon doldurup at yarışı takip etmekten kafası at kafasına dönüşmüş canım taytay dedelere anlatma sakın evrendi mesajdı kuantumdu... suratına kişnerler valla.
       anemik
       Keşke yaşadığın şeyi ben de yaşasam 48k devlete kredi borcum var çıksa da şöyle bir nefes alsak
        honeybee
        ben inanıyorum, evren ve mesaj
         trueliving
         mutlaka haberleşme vardır enistein, teslanın da evrenle ilgili çok güzel sözleri var tesadüf olamaz ve imgelemek kendi beyninin inanacağı şeyleri imgelemk çok önemli her şey hayal etmekle başlar sonuçta
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.