Kronik Mutsuz Olan İnsanların 5 Ortak Özelliği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dilekk-turan
   Evden çıkmamak, kendini mağdur onlarak görmek, kötümserlik, başkalarına öykünmek.... Uzar gider böyle. Aniden modlari düşer. Yüz ifadeleri hızlı değişir. Mutlu görünürken bir anda yüzleri farkında olmadan asılır.
    eefenizz_
    Mutsuz değilmişim benn oleyy djfjfjf
     cinayetvaraga
     psikoloji okuyorsun diye herkesin etrafa çiçek dağıtmasını istiyorsun herhalde. Bu tv programları, çarpık şehirleşmeler, gelir uçurumları, geçim kaygısı, eğitim kaygısı, gelecek kaygısı,... olduğu sürece nasıl mutsuzluktan kurtulsun bu millet? eldeki ile yetinecekmiş miş. adamların elinde ne var da yetinecek?
      fuckerfukara
      Dilek sen Türkiyede yaşadığına emin misin?
       utumasasiilekayanadam
       Şimdi herkes kronik mutsuz olarak veya çevresinde en az bir kronik mutsuz arkadaşı olanlar olarak yazacaklar değil mi Kronik mutsuz olanlar ve özellikleri umurunda değil yine b.ktan bir başlık şahsımca
        zimbo
        düşünemiyorum bile sen düşün artık. boş bakıyorum ya. boş boş anlıyor musun. ortak özelliğimiz boş bakmak, boş yürümek, boş düşünmek, boş çalışmak, boş olan ne varsa o bizim ortak özelliğimiz artık!
         _umut_
         Özeleştiri yapayım bakalım Evden çıkıyorum, kendimi maddi olmasa da duygusal mağdur olarak görüyorum ama çok değil, kötümserim evet, kimseye öykünmeye çalışmadım ve zaten bu yüzden hep kaybediyorum... başlık 5 ti ama 1 tanesi kaçtı herhalde. neyse. Sonuçta yine mutsuzum yine mutsuzum. Diğer arkadaşlar gibi bu lanet ülkenin maddi sıkıntılarını da bir kenara bırakırsam ben hala mutlu olunacak bir dünya görmüyorum. İnsanların samimiyeti, hoşgörüsü, çıkarcı olmaması, gerçekten sevmesi, sevgiyi anlaması, duygulara önem vermesi, yardımseverlik, iyi niyet..bunun gibi şeyler. bunlar yok. Kalmadı. Tükendi resmen suyun altındaki oksijen misali. Kalanlar mı ? kazık atmak, maddi manevi çıkarcılık, dünya malında açgözlülük ve gözü doymamazlık, ahlaksızlık, yalancılık, iki yüzlülük, intikam, güç arzusu, süper ego, bencillik, şiddet...bu liste de uzar gider. İnsanı insan yapan diyemem belki ama insanı başka insana iyi gelecek özellikler göremiyorum ben artık insanlarda. Bu yüzden mutsuzluk kronik değil bu tip insanlar kronik bu dünyada ve böyle olduğu sürece de mutsuzluk semptomunu her zaman kronik olarak göreceğimizden eminim.
          who_am_i
          ...
           herseyinaktivisti
           İlk özellik: Hep mtusuz olmaları
            mevsimlerdensnbahar61
            Narsist gözükmek
             badideasensei
             yalnızca evde olduğum aklıma geldiği an mutsuzum bazen 1,5 aydır hiç dışarı çıkmayan bedenimden ayrılıyor zihnim ve bambaşka keşifler yapıyor bilinmeyen diyarlarda
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.