Kronik Mutsuz Olan İnsanların 5 Ortak Özelliği
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dilekk-turan
   Evden çıkmamak, kendini mağdur onlarak görmek, kötümserlik, başkalarına öykünmek.... Uzar gider böyle. Aniden modlari düşer. Yüz ifadeleri hızlı değişir. Mutlu görünürken bir anda yüzleri farkında olmadan asılır.
    who_am_i
    ...
     mevsimlerdensnbahar61
     Narsist gözükmek
      utumasasiilekayanadam
      Şimdi herkes kronik mutsuz olarak veya çevresinde en az bir kronik mutsuz arkadaşı olanlar olarak yazacaklar değil mi Kronik mutsuz olanlar ve özellikleri umurunda değil yine b.ktan bir başlık şahsımca
       fuckerfukara
       Dilek sen Türkiyede yaşadığına emin misin?
        cinayetvaraga
        psikoloji okuyorsun diye herkesin etrafa çiçek dağıtmasını istiyorsun herhalde. Bu tv programları, çarpık şehirleşmeler, gelir uçurumları, geçim kaygısı, eğitim kaygısı, gelecek kaygısı,... olduğu sürece nasıl mutsuzluktan kurtulsun bu millet? eldeki ile yetinecekmiş miş. adamların elinde ne var da yetinecek?
         badideasensei
         yalnızca evde olduğum aklıma geldiği an mutsuzum bazen 1,5 aydır hiç dışarı çıkmayan bedenimden ayrılıyor zihnim ve bambaşka keşifler yapıyor bilinmeyen diyarlarda
          _umut_
          Özeleştiri yapayım bakalım Evden çıkıyorum, kendimi maddi olmasa da duygusal mağdur olarak görüyorum ama çok değil, kötümserim evet, kimseye öykünmeye çalışmadım ve zaten bu yüzden hep kaybediyorum... başlık 5 ti ama 1 tanesi kaçtı herhalde. neyse. Sonuçta yine mutsuzum yine mutsuzum. Diğer arkadaşlar gibi bu lanet ülkenin maddi sıkıntılarını da bir kenara bırakırsam ben hala mutlu olunacak bir dünya görmüyorum. İnsanların samimiyeti, hoşgörüsü, çıkarcı olmaması, gerçekten sevmesi, sevgiyi anlaması, duygulara önem vermesi, yardımseverlik, iyi niyet..bunun gibi şeyler. bunlar yok. Kalmadı. Tükendi resmen suyun altındaki oksijen misali. Kalanlar mı ? kazık atmak, maddi manevi çıkarcılık, dünya malında açgözlülük ve gözü doymamazlık, ahlaksızlık, yalancılık, iki yüzlülük, intikam, güç arzusu, süper ego, bencillik, şiddet...bu liste de uzar gider. İnsanı insan yapan diyemem belki ama insanı başka insana iyi gelecek özellikler göremiyorum ben artık insanlarda. Bu yüzden mutsuzluk kronik değil bu tip insanlar kronik bu dünyada ve böyle olduğu sürece de mutsuzluk semptomunu her zaman kronik olarak göreceğimizden eminim.
           herseyinaktivisti
           İlk özellik: Hep mtusuz olmaları
            zimbo
            düşünemiyorum bile sen düşün artık. boş bakıyorum ya. boş boş anlıyor musun. ortak özelliğimiz boş bakmak, boş yürümek, boş düşünmek, boş çalışmak, boş olan ne varsa o bizim ortak özelliğimiz artık!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.