KPSS'nin İptal Edilmesi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   honeybee
   arkadaşlar kpss iptal edildi yazık günah değil mi,o kadar çalışan insanlar napıcak bunun psikoloji durumu da kötü
    notuds
    ulan bir sürü yol parası verdik. gidip orada otel parası verdik. zaten kodumun sınavına ayrı para verdik. millet diyor psikolojik kayıp bilmem ne. maddi kaybı kim temin edecek?
     notuds
     bir şey söyleyeceğim size. sokayım sınav sisteminize ÖSYM
      sihirbaz
      vallahi şaka gibi bir millet olmaya başladık önceden öss sınav soruları veriliyordu ya da çalınıyordu şimdi ise kpss belki çok önceden de , aynı sorun vardı ama biz bilmiyorduk
       eksi_pirasa
       insanların hakkını yemek umurlarında değil
        vobhu
        iyi halt ettiler
         notuds
         ulan bir sürü yol parası verdik. gidip orada otel parası verdik. zaten kodumun sınavına ayrı para verdik. millet diyor psikolojik kayıp bilmem ne. maddi kaybı kim temin edecek?
          marvelhulk
          üzüldüm gerçekten insanların piskolojisini düşünemiyorum şu an
           vobhu
           Bu duruma sevinenler olsa da kötü oldu bence. İptal edilmesi demek ertelenmesi demek daha çok çalışırız mantığıyla bakmayın. Zaman önemli millet planını programını ona göre yapmıştı.
            peripedia
            Her türlü adaletsizlik ve resmen iki ucu da boklu değnek. Şimdi sınavı iyi geçenlere büyük haksızlık çünkü ikinci sınavda o psikolojide olmayabilirler.
             eraycinar
             Yıllarca bu ve buna benzer sınavları stres yapıp hayatımız bazı dönemlerini berbat geçirdik. Bazıları ise ellerinde sorular rahat rahat sınava girip sahte diploma ve başarı kazandılar. Bazılarımız da sisteme yenik düşüp psikolojik sorunlarıyla mücadele ediyor bazılarımız ise sistemle mücadele etmeye çalışıyor. Yıprandık arkadaşlar hayattan keyif alacak bişeyimiz kalmadı artık UMUT gerekli. Geçen zamanda kaybedilenler tecrübe oldu. Ben hakkımı bunlara helal etmiyorum ve biliyorum ki bu onların umrunda değil. O zaman devran döner diyorum ve o gün geldiğinde gözümü bile kırpmayacağım.Adil bir toplumda eşit şartlarda yaşamak istiyoruz. Yazıklar olsun bu sisteme ve bizi köreltmek isteyenlere..
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.