Kozmetik Sektöründeki Fahiş Fiyatlar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   aslanburcubirisi
   Öylesine vakit öldürmek için bir markanın online alışveriş sitesine girdim ve makyaj malzemelerinin yükselen fiyatlarını görünce ufak çaplı bir şok yaşadım. Eskiden belli markaların yüksek fiyatlı ürünleri vardı. Marka değerinden dolayı garipsemiyorduk. Şimdi adam akıllı bir markanın 2 ürününü 100 TL'den aşağıya alamıyoruz. Döviz kuru farkı falanda vardır işin içinde illa ki ama nedir bu yani? Kozmetik sektörü bizi çirkin olmaya itiyor resmen.
    benita
    Şu canını sevdiğimin yurdunda zamlanmasının bana gram dokunmadığı tek sektör sanırım
     sfsdafsdfdsfa
     gratiste kendi cilt tipime değil en ucuz krem neyse onu alıyorum kendi cildime uymamasına rağmen en ucuzu o diye mecburen almak zorunda kaldığım herşey.... Herşey zamlansın kişisel bakımı indirsinler anam bu ne deodorant alamıyorum 25 lira deodorant alacağıma almam daha iyi
      _gizem_
      kozmetik kullanmıyorum ama cilt bakım ürünleri de zamlanıyor
       ezgizm
       Hiç makyaj yapmam sadece özel günlerde ruj rimel sürerim. Kozmetik markalarının bazılarının bu vesileyle ortadan yok olmasını çok isterim. (Hayvanlar üzerinde deney yapanlar.) Onun dışında kozmetikten aşırı derecede vergi alınıyor bu yüzden sürekli fiyatları artıyor.
        me_out_bye
        2 simit 1 bişey aldım 10tl. Kozmetik normaldir.
         busrawashere
         öyle hatta bugün daha da zam geldi az önce yoğurt için aldığım 5 litresi 25 lira olan süt, 32 lira olmuş -4 günde-
          heygidigocadunya00
          Son yıllarda özellikle kadınlar için iş ve sosyal alanda daha çok aktif olması ile doğal olarak giyim kuşam ve bakım hayatlarının bir parçası haline geldi. Bakım için de olmazsa olmaz olan kozmetik ürünleri olması dolayısıyla bunu fırsat bilen kozmetik sektörü fahiş fiyatlarla söğüşlemeyi alışkanlık haline getirdiler. İndirimleri takip edin kızlar😃
           vsjvsjvsjv000
           Kullanmasam da alıyorum yalan yok. Ama almasam da sorun olmaz, bende ki saçma bir durum.
            ggggggg
            Sanki sadece kozmetik sektörü böyle
             rarero
             Hepsinin ithal ürünler olması kaynaklı ortaya çıkan durumdur. Maalesef bu sektörde tamamen dışa bağımlı bir haldeyiz ve sektörün piyasada çok büyük bir yeri olması sebebiyle de ciddi vergiler ekleniyor üstüne. Sonuçta da fahiş fiyatlarla baş başa kalıyoruz. Resmen %100 oranında bir artış var geçen seneye göre. Umarım bir düzenleme olur diyorum ama hiç sanmıyorum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.