Kovid-19'un Mutasyona Uğraması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   İngiltere hükümetinin Sağlık Baş Danışmanı Prof. Dr. Chris Whitty, koronavirüsün mutasyon sonucu ortaya çıkan yeni türünün "daha hızlı yayılabildiğini" söyledi. Whitty, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, "Dünya Sağlık Örgütü'ne bildirimde bulunduk ve durumu daha iyi anlamamıza yardımcı olacak olan mevcut verileri incelemeye devam ediyoruz. Şu anda bu yeni türün daha ölümcül olduğuna ya da mevcut aşı ve tedavileri etkileyebileceğine dair henüz bir bulgu yok. Ancak bu görüşün net bir şekilde teyit edilmesi için konuyla ilgili acil çalışmalar yürütülmesi gerekiyor" dedi.
   https://onedio.com/haber/ingiltere-den-mutasyona-ugrayan-yeni-koronavirus-turu-daha-hizli-yayiliyor-uyarisi-947777
   Detaylar:
    _gizem_
    anamın dediği vademiz yeterse yapacak bişi yok ama bana en çok koyan da çinlilerin eski yaşamına dönmüş parti veriyor olması (!)
     dr.rock
     Amk mun virüsü
      ice_quenn
      Yurt dışında staj yapıp gelmiş işte niye büyütüyonuz bunu?
       rarero
       Her bünyede aynı etkiyi göstermesini beklemek saçmalık olurdu zaten. Muhakkak değişime uğrayacaktı yani. Beklenenin dışında bir durum oldu diye düşünmüyorum DSÖ açısından. İnsanların artık korkulu rüyası olduğu için biraz panik havası var ister istemez.
        raselika
        Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir sözünün hakkını virüs de vermeye karar vermiş. DSÖ açıklama falan yapmış ama ben artık umursamıyorum çünkü ne olacaksa olsun artık yıldım. Şunu da artık biliyorum ki hayatımız hep salgın hastalıklarla geçecek...
         cinayetvaraga
         Ölmüşüz, toprak atanımız yok.
          cokbilmisdegilcokbilen
          Yeni adı bile var 😌
           ukurella
           COVİD-20 ile birlikte zombiler geliyor. Bana acilinden kelepir katana lazım satan ulaşsın.
            koleraa
            Beklenen ve bilinen bir gerçeğin (yaşamak için mutasyon geçirmek zorunda) gerçekleşmesine bu kadar şaşırmak da beni çok şaşırtıyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.