Kovid-19'un Mutasyona Uğraması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   İngiltere hükümetinin Sağlık Baş Danışmanı Prof. Dr. Chris Whitty, koronavirüsün mutasyon sonucu ortaya çıkan yeni türünün "daha hızlı yayılabildiğini" söyledi. Whitty, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, "Dünya Sağlık Örgütü'ne bildirimde bulunduk ve durumu daha iyi anlamamıza yardımcı olacak olan mevcut verileri incelemeye devam ediyoruz. Şu anda bu yeni türün daha ölümcül olduğuna ya da mevcut aşı ve tedavileri etkileyebileceğine dair henüz bir bulgu yok. Ancak bu görüşün net bir şekilde teyit edilmesi için konuyla ilgili acil çalışmalar yürütülmesi gerekiyor" dedi.
   https://onedio.com/haber/ingiltere-den-mutasyona-ugrayan-yeni-koronavirus-turu-daha-hizli-yayiliyor-uyarisi-947777
   Detaylar:
    suphelihoroz
    Yeni Covid-19 türünün keşfedilmesi ardından birçok ülke yeniden sınırlarını kapatma kararı aldı. Türün İngiltere'de ortaya çıkmış olması çoğu Avrupa ülkesinin İngiltereden gelecek uçuşları durdurması kararına yol açtı. Sadece İngiltere değil başka 4 Avrupa ülkesinde daha görülen bu türün yayılımının engellenmesi içi bence tam kapanma gerekiyor artık. Ülkemizde bile uçuşlar sıklaşmaya başladı ve alınan önlemler ne kadar yeterli? Yaklaşık bir senedir herkes bu durumdan oldukça çekiyor yeniden distopik bir film havası andıran sokakları görmeye, ölümlerle yüzyüze gelmeye gücümüz var mı? İngiltere daha dört gün önce üçüncü aşamadaydı, şu an 4. aşama olan her yeri kapatma uygulamasına geçmiş. Bunu bize de öneriyorum.
     _gizem_
     anamın dediği vademiz yeterse yapacak bişi yok ama bana en çok koyan da çinlilerin eski yaşamına dönmüş parti veriyor olması (!)
      me_out_bye
      S.min şeyi gitsin diye bekliyoz. Seks partisi veriyor mitoz bölünüyor. Her gece en az 102 çocuk. Pff..
       benita
       Alnımıza ne yazdıysa o
        ladydisko
        bir o eksikti gelsin o da bir ebemizi ziyarette bulunsun
         cokbilmisdegilcokbilen
         Ölüyoruz, anlasanıza..
          gulfemkaya
          İngiltere'deki insanların virüs alarmlarından korkmasından ötürü yine Avrupa'nın dört bir yanına dağılması... Çin, İtalya şimdi de İngiltere. Yaydıkça yayın be kardeşim. Eridik, tükendik burada
           bright-wizard
           Çok kötü şeyler olacak.
            dr.rock
            Amk mun virüsü
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.