Koskoca Ülkede Yalnızca 161 Sanat Tarihi Öğretmeninin Görev Yapması Saçmalığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   madashell
   Biz kendimizi neden bu kadar vasatlaştırıyoruz? Koskoca ülkede görev yapan 161 tarih öğretmeni olur mu? 80 milyondan fazla nüfusumuz var. Şimdi kıyaslama yapmak istesem her şeyle kıyaslarım ama hiç gerek yok. Malatya'ya kayısı, Çorum'a leblebi heykeli dikin geçin. Vasatlığa mahkum edin bizi.
   https://twitter.com/OgretmeniSanat/status/1275065054799355910
   https://twitter.com/OgretmeniSanat/status/1275065054799355910
    roxannee-
    Felsefe ve sanat öğretmeden matematik fizik öğretmek bana her zaman mantıksız gelmiştir. Ancak ne yazık ki bu tarz dersler liselerde de o kadar gereksiz ve anlamsız geliyor ki hem hocalara hem öğrencilere. Bu nedenle ilk okuldan başlamak gerekiyor böyle dersleri koymaya. düşüncesi bile çok heyecanlı aslında.
     tiroyitbezi
     Zamanında çok severek hevesle tercih listemin ilk sıralarına yazmıştım sanat tarihi bölümünü. Ama sonradan sırf bu atanamama sorunu dolayısıyla iyi ki tutmamış diye düşünmüştüm . Ülkenin ortaokul terk laz müteahhite değil de bu gibi mesleklere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
      imailahorsilahh
      Sanat tarihine ne hacet, Müslümanız elhamdülillah.
       zeynebio
       Bu öğretmenler meslek okullarında mı eğitim veriyor peki? Bugüne kadar hiç duymamıştım da. Sanat tarihi bölümünü biliyorum da öğretmen olarak atandıklarını bilmiyordum.
        fikirsiz
        Abicim önemsemiyor ki bunlar. Sanat hiçbir şey ifade etmiyor bunlar için. Son 20 yılda zengin olanlara bakın mesela hepsinin milyon liralık arabaları, on milyon liralık evleri, evlerinde altın kaplamalı eşyaları olur ama hiçbir tanesi herhangi bir sanat eserine para vermez, bir sanat topluluğuna bağış yapmaz. O medeniyetlik seviyesi yok bunlarda. Not: Bunlar derken Papua Yeni Ginelilerden bahsediyorum o da yanlış anlaşılmasın.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.