Korunmanın Zararları
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gaziosmanpasacumhurbaskani
   Bu konu yıllar önce de bayağı tartışılmıştı. Evet korunmak, prezervatif kullanmak hem sağlık açısından hem de ilişkinin sonucunda hamilelik olmaması açısından gayet sağlıklı bir yöntem. Ancak prezervatif kullanmanın tersine evrime yada başka bir deyişle negatif evrime yol açtığını söylemek lazım. Hipotezin temel mantığı şu; Sen en azından prezervatif kullanacak kadar akıllı bir bireysin ancak prezervatif kullanacak kadar aklı olmayan kişilerin sürekli üremesi halinde toplumda bilinçsiz, kalitesiz, düşüncesiz kalitelere sahip kişilerin genleri sürekli çoğalıyor. E gönül bu ota da konar boka da diye boşuna dememişler. Bu genler bir şekilde kaliteli genler ile etkileşime girdikçe insan toplumunun gen havuzu git gide boka sarıyor. Günümüz şartlarında çocuk yapmanın ne kadar zor olduğunu en iyi fark edenlerden biri olarak şunu da söylemem lazım. Arkadaşlar genine güvenen üresin. Hatta bol bol üresin. Yoksa siktir boktan genlere sahip milyonlarca sayıdan oluşan bu salaklara kimse dur diyemeyecek. Üstüne alınan alınsın, ancak gerçekler bu şekilde. Elin profesörü, IQ seviyesi 150 üstü olan doktoru dünyaya bir adet çocuk getirirken, öbürü Avusturya ligine kupon yapar gibi +7 çocuk diyor. İmkanı olan üresin, sevişsin.
    leb
    prezervatif günah
     tsukyomi
     İmkan var, altyapı var, baba pek istekli ama bende annelik hamuru yok. Çocuk sevmiyorum ki. Anaçlığım sadece ayıcığıma ve kolluk kuvvetlerine işliyor. O çocuğa sevgimi veremeyeceksem üremem cinayet olur. Çocuğun yarı Rus yarı Türk olup ileride duble ırkçılık yiyecek olması, hatta iki vatanının da çökmesi mevzubahis. Tam da bu yüzden god save doğum kontrol hapı 🙏 Bu arada ebeveynlik ehliyeti ve sınırlandırma taraftarıyım. Herkes anne baba olamaz kardeşim, herkesin hamurunda yok bu.
      silivri
      Öjenizm diyorsun yani.
       thetalentedmrripley
       Yalnız dünyayı böyle yaşanmaz bir yer haline getiren aptallar değil zekiler ne yazık ki. Aptallar sadece yönetilir, boş boş fikir ileri sürer ama aksiyon yeterlilikleri yoktur. Zekilerin ise düşüncelerini hayata geçirme gücü, aptalları yöneterek ve yönlendirerek dünyayı şekillendirme imkanı vardır. Haçlı seferlerini zekiler başlattı, keza dünya savaşlarını da.. Açlığın, kavganın, haksızlığın, hırsızlığın sebebi de zekiler. Yasaları zekiler yaptı, zekiler uyguladı. Yetersiz ise zekilerin suçudur. Aptallar sadece maşadır o kadar. Gerçekten 1. Dünya Savaşı'nı Gavrilo Princip denen dangalağın başlattığına inanan var mı ki? Muhakkak ki vardır. Okul kitaplarına savaşın sebebi olarak bir Sırp milliyetçisinin Franz Ferdinand'ı öldürmesi yazarak buna inandıranlar da zekiler. Papalık ve Hilafet eliyle milyonları birbirine kırdıranlar da zekiydi. Bir tek sözleri ile tüm canları kurtarabilecek iken onlar sadece öldürün dediler. Hitler zeki adamdı, Stalin de. Ve tabi bizimki de. Gözünü hırs bürümüş, ahlaksız, hırsız, hak ve özgürlüklere zerrece saygısı olmayan, eli kanlı zekilerdense tam tersi aptalları yeğlerim. Fakirin cigarasına, aptalın dalgasına dokunma reis ;)
        eliff04
        Benim de aklıma geliyor bu şey
         android_dahaiyi
         cahil cüheylanın çocuk yapması engellensin
          eksi_pirasa
          dünyanın hali ortada bir de çocuk mu getirecek insanlar
           selshine
           yani biz zekiyiz o nedenle çocuk yapmalıyız gibi düşünmek çok saçma bence
            catherine-earnshaw
            Zalimden alim de doğabilir, hiç belli olmaz.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.