Koronovirüs İçin Yapılan Ateş Ölçme Saçmalığına Son Verilsin!!!
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   misyoner
   Evet başından beri tedbir olarak gösterilen, hatta ilk başlarda termal cihazlarla da yapılan ateş ölçerek tedbir alınması saçmalığına son verilmesini istiyorum. Bu virüs bulaştığı anda direkt olarak ateş, öksürük veya nefes darlığı gibi bir belirti göstermez.Hatta ilk hastalık evresi geniz akıntısı, balgam veya boğaz kaşıntısı ile başlar. Peki merak ediyorum. Neden hala ateş ölçer cihazlarla her yerde denetim yapılıyor?
    ugur-turker1
    En basit önlem bu çünki
     uykunobetcisi
     Hasta dışarıdaki sıcaklık farkından da etkileniyor sonucu yanıltabilen bi etkende bu. Çoooook yüksek ateşi olan hastalar ayrıştırılabiliyor.
      kuyinist
      Hemen ornwk vereyim. Calistigim yerde 38.4 ates cikan personelimizi iceri almayip direk hastaneye yonlendirdiler ve pozitif cikti. Yani Bir onlem devam etmesi ve heryerde uygulanamsi dilegiyle
       transylvania
       Koca bilim kurulu toplanmış dünya bu böyle bir önlem almaya çalışmış , fakat '' Misyoner '' isimli kullanıcı bu davranışın yanlış oldugunu ve durdurulmasını istiyor :))) Sana inanmak istiyorumda isminden dolayı ciddiye alamıyorum :)
        jamiryuu
        Sabah akşam her gün 40 personelin ateşini ölçüp kayıt altına alıyorum. Bence bu saçmalık değil, zor bir şey de değil. Virüs olduğuna dair en ufak bi belirti bulunduğu ortamda diğer kişilerinde yakalanmasına engel olunabilir.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.