Koronavirüsü Ne Kadar Ciddiye Alıyoruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   vitaly
   Bana bir şey olmaz diyenlerden misiniz? Yoksa ben beslenmeme bakımıma önem veriyorum, bana vız gelir diyenlerden mi? Yoksa eli dirseği kapıya çarpsa kolonya dökenlerden mi? Şahsen ben ikincisiyle üçüncüsü arasında bir yerdeydim ama iki gün önce bir haber aldım. Kardeşim yüksek lisans denemesi için profesörle dip dibe çalışırken adam rahatsizlanıyor, ateşleniyor. Akşama bizimkine bir telefon... Şimdi ise haberini aldım, pandemi Hastanesi'ne götürüyorlarmış.(duanızı esirgemeyin) Yani demem o ki bu laneti ne kadar önemsiyor ve ona göre nasıl önlem alıyoruz?
    benita
    Çok geçmiş olsun, umarım hafif atlatır. Ciddiye alınmıyor genel olarak, üzülerek söylüyorum ama ciddiyeti anlayabilmek için illa yakın bir kayıp vermek gerekiyor bizim insanımız için.
     mltmysr
     Maalesef hiç ciddiye alınmıyor. Bizim burada günde en az atmıyorum 4 düğün convoyu geçiyor.
      roxannee-
      Açıkçası ilk zamanlar aldığım ciddiyeti şu an hissedemiyorum. Bunda zamanın mı etkisi var yoksa yaşanılan yaz mevsimi ve rehavetin ve normalleşmenin mi etkisi var bilmiyorum. Yine tedbirlere uyuyorum. Elimden gelen özeni gösteriyorum.
       cokbilmisdegilcokbilen
       Valla bizim insanımız hiç almıyor
        detokssuyu
        Şahsım adına çok ciddiye alıyorum ama bir önemi yok. Kolektif inançla galip gelebileceğimiz bir savaş bu. Herkesin ciddiye alması farz. Tabii ki alınmıyır o ayrı mesele.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.