14
26.3.2020
Koronavirüs Sebebiyle Düğün İptal Etmek
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   pablobey
   Selam millet. 29 haziranda düğün yapmayı düşünen bir kardeşimiz var. Nikah tarihine kadar ayarladı. Eşyaları taksitle satın aldı ve bu virüs yüzünden ne yapacağını bilemiyor. Sizce haziranın ortasına kadar bu virüs geçer mi? Yoksa en iyisi ertelemek mi olur lütfen görüş belirtir misiniz?
    tarantor
    Geçmez. Geçti diyen mendeburlar çıkabilir, itibar etmeyiniz.
     metehan777
     7 haziranda düğünü olan arkadaşım vardı. Geçen gün Instagram'dan gördüm gidip nikahı kıymışlar ve evlerine yerleşmişler. Bu salgın olayı hazirandan önce biterse sorun yok düğünü yapacaklar. Yok devam edecekse erteleyecekler ama yine evlerinde duracaklar. Ben de daha yeni nişanlandım. Düğünüm Ağustos sonu, inşallah o zamana kadar bir şey kalmaz. Ama aksi bir durumda yeni eşya vs almadan nikahımızı yapıp kendi evimizde devam edeceğiz yaşamaya. Yapacak bir şey yok.
      kimkimikopariyor
      Üzücü ama kabullenmek gereken durum. Düğününüzün böyle bir döneme denk gelmesi kesinlikle sizin kabahatiniz değil. Kendinizi veya yakınınızda bulunan kişileri sakın gelecek dönemlerde suçlamayın. İnsanın hayatında güzel gelişmeler olurken çevresinde tatsız durumlar yaşanabilir. Sadece öyle bir dönemdesiniz. Moralinizi bozmayın. En kötü gider ikiniz nikahınızı kıyar, hayatınıza evli olarak devam edersiniz. Maddi ve manevi oluşabileceğini düşündüğünüz kayıplar için de belki hayat size başka yerden güler. Böyle düşünün.
       pablobey
       ilgilenip yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim. söylediklerinizi dikkate alıyorum
        touchme
        Hemen online düğün uygulaması geliştirmeliyim.
         damlatevetoglu
         mantıklı ve akla uygun bir karardır.
          socrates
          Olması gereken, mantıklı bir karardır.
           turritopsisdohrnii
           Temmuzda düğünü olan yakın arkadaşımın olası düğün iptaline karşı iban numarası atması (:
            tolgakaan
            Bu şartlarda tek seçenektir
             bir_kullanici
             öncelikle bu durum için ciddi anlamda üzüldüğümü belirtirim. sonralıkla, iyiliğiniz için uzun vadede ertelenmesini tavsiye ederim. çünkü ne kadar daha boğuşacağımız belli değil bu meretle. mutluluklar dilerim çiftimize.
              bir_kullanici
              belki de sadece nikah?
               janselihnm
               en kötü durum benimdir heralde 3 sene sonunda kavuştun kına gecesi için dansçı kızlar düğünde giyeceğin gelinlik dağıtacağın kuruyemişler herşey hazırlanmış ve 28 martta düğün tarihin alınmış ... ve çalıştığın hastahaneden evleniyorsun diye işten bir hafta önce çıktım .. işten çıktıktan birgün sonra düğünlerin iptal olması ve benim düğünüme bir hafta kalmış olması.. hem işten hem düğünümden olmak ..davetiyeler bile elinde kalmıştır .. en yakın arkadaşların takıcakları takma kirpiklerini bile hazırlamıştır senin için .. düğün sonra gidilecek mekan bilen belirlenmişşş.. bayramın üçüncü gününe tarih belki biter diye ve bayramda yasak olması ve coronanın hala bitmemesi .. ve en tuhaf olay ise şubat ayında Resmi nikah kıyıp 4 aydır ayrı yaşamak .. 4 aydır Resmi olarak evli olup ayrı evlerde yaşamak ... çinliler sizi asla affetmicem ...
               /
               0

               Tarihe Göre

               İçerik bulunamadı.