Koronavirüs Önlemlerine Ek Olarak Eldiven Takmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Son zamanlarda daha çok görmeye başladım eldiven kullanan insanları. Mantıksız diyemem özellikle toplu taşımada çok faydalı bir şey olduğunu düşünüyorum. Ancak bu sıcakta o eldivenin derisine yapıştığını gördüğüm birkaç kişi de yok değil ne dio’sun?
    benita
    Allah akıl fikir versin diorum.
     busrawashere
     bu ne saçma başlıktır diyorum tuvalet taşının neden beyaz olduğu hakkında konuşmak daha mantıklı
      peripedia
      Maske gibi zorunlu da kılsalar takabileceğimi pek sanmıyorum. Pandeminin başında birkaç kere deneyimledim. O pudra ve geçmeyen kokusu beni mahvetti. Takanları takdir ediyorum ama.
       redblack
       bulaşı arttirmanin en guzel yontemi, kendini guvende hissettiyor lakin şu ki lateks veya nitril eldivenlerin gecirgenligini koruma suresi 40 dk civarlarinda ve terle birlikte gozeneklerin acildigini hesaba katarsaniz covid kapma ihtimaliniz cok daha yuksek
        okadin
        Bence de çok anlamsız. Çift maske ile dolaşmak daha faydalı. Bu arada ciddi ciddi bir doktor arkadaşım özellikle toplu taşımada çift maske takmamız kanaatinde. Bilginize.
         zimbo
         Eldiven takmaya başlıyorum bu böyle uzun bir süre içinde tedavisi bulunacaksa bende kıçımı başımı koruyacak herşeyi yapabilirim ama sonum ne olur bilemyitoum.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.