Koronavirüs Konusunda Kısır Bir Döngünün İçine mi Giriyoruz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   arasserin
   Kısıtlamalar sonrası vakalar ne güzel azaldı hem aşı da geldi, bir iki aya kalmaz toparlar ve en azından iki insan yüzü görür, okullar açılır kafasındaydım ama son birkaç günde okuduğum haberler sonrasında koronavirüs konusunda iyice bir kısır döngüye girdiğimize karar verdim. Mutasyonlu vakaların görünmesi sonrasında vaka sayılarında bir artış oldu biliyorsunuz. Aşılama işlemleri de hızlı bir şekilde yapılıyor ama gelen aşı belli, çok yeterli olmayacak gibi duruyor şu anda. Bu dönem de okulların açılmayacağı aşikar. Asıl sıkıntı şu yaza kadar bu şekilde ilerlersek geçen sene olduğu gibi yazın turizm uğruna yine her yer açılacak ardından vaka sayıları fırlayacak ve güz dönemi aynı çile, evlere kapanma, sokağa çıkma kısıtlamaları gelecek. Zaten 3. dalga da geliyor diye haberler de yayılmaya başladı. Bu kısır döngü içerisinde nasıl ve nereye sürükleneceğiz sizce? Ya da size göre ortada bir kısır döngü var mı? Ne zaman yeni normal ya da normale yakın bir hayata geçeceğiz?
    ggggggg
    Ben de fark ettim. Her şey tam iyiye giderken bir sorun çıkıyor ve başladığımız yere geri dönüyoruz. 2-3 ayda bir tekrarlanıyor bu döngü
     kayberkay
     bence de bı loop içine girdik 😔
      moon_night
      Evet
       mrs_furby
       Döngü möngü yok ya, önce biraz önlem alındı, baktılar o mükemmel ekonomi batıyor, salıverdiler, hayat günlük gülistanlık dendi, tabii vakalar hızla arttı o sıra, şimdi de işin içinden çıkılamıyor. E şimdide aşı umudumuz var, bari o hayal kırıklığına uğratmasın.
        eo110
        Ben evvelden beridir böyle yaşıyormuşuz gibi hissediyorum.Çok alıştım,geceleri veya hafta sonları dışarı çıksam garipserim gibi geliyor.
         gizemino
         ekonomi ve sağlık arasında sallantı bir şekilde gidip geliyoruz. bir sene olacak neredeyse insan alışıyor galiba artık
          damat-berat-official
          Vaka Artsın Kısıtlama Vaka Düşsün Kısıtlamayı Kaldır Vaka Artsın Kısıtlama Vaka Düşsün Kısıtlamayı Kaldır Vaka Artsın Kısıtlama Vaka Düşsün Kısıtlamayı Kaldır Vaka Artsın Kısıtlama Vaka Düşsün Kısıtlamayı Kaldır Vaka Artsın Kısıtlama Vaka Düşsün Kısıtlamayı Kaldır Vaka Artsın Kısıtlama Vaka Düşsün Kısıtlamayı Kaldır Vaka Artsın Kısıtlama Vaka Düşsün Kısıtlamayı Kaldır Vaka Artsın Kısıtlama Vaka Düşsün Kısıtlamayı Kaldır
           evsanar
           Yeni dalgalanmalar geliyor
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.