Koronadan Önce Daha Az Düğün Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sebnemsertuna
   İnsanlar sanki hastalık var diye daha çok düğün yapmaya başladılar. Üstüne üstlük vaka sayılarının arttığı bu dönemde bu kadar düğün yapma isteği hiç iyi değil.
    bidakkasimdi
    Her sene aynı muhabbet. Yıl 2019 tweetleri: "Ulan evlenmeyen bir ben kaldım." Yıl 2018 tweetleri: "Evlenmeyen kaldı mı arkadaşlar?" Yıl 2017 tweetleri: "Her yer düğün." Her sene bu böyle gidiyor. Sadece bu sene pandemi sürecinde olduğumuz için yapılan düğünler daha fazla göze batar oldu. Düğünlerin büyük bir çoğunluğu yaz mevsiminde yapılır arkadaşlar. İnsanlar kalkıp "Şu pandemiye inat evleneyim" demiyor, sadece evlilik programlarını ertelemiyorlar.
     zimbo
     Altın arttı ya belki altın gelir düğünde diye ortalık düğün doldu
      noobzac
      Normalde bu ritüel yılın her devresinde gerçekleştiriliyor. Pandemi dolayısıyla bir dönem yasaklandı. Hâliyle yığılma oldu. Şimdi de patlama yaşanıyor.
       palmiye
       Düğünümde şöyle bir kare fotom olacağına ömür boyu bekar kalmayı tercih ederim. O ne ya öyle ellerde sopalar filan. Nikâh kâfi, düğün boş.
        me_out_bye
        Benim mantıla hareket etmiş olabilirler ? " Madem ölecez ? Gidişat kötü. Bu yılı çıkartacak gibi gözükmüyoz. Bunu çıkartsak diğerleri daha beter geliyor.. Bari ne yapalım gönlümün mutlu olsun 🤷🏻‍♂️ " Vari bir yaklaşım olabilir. Gel evlenek gibi. Bir düğünde gelin koronalı çıkmış hatta. Dıgerinde anası çıkmış. Düğüne kimse gelmez ben bunu kimseye söylemeyip havamız bozulmasın şöyle bir oynayalım ohh! deyip bir sürü insanın sağlığını tehlikeye atıp onlara bulaş sağlamış büyük olasılık ? ... Kimbilir hatta gelen davetlileri ay kız diye öpmüştür bile yanaklarından.. Yurttan kareler. Cahillik overdoz. Gelişmişlik -10unun altında. Ama hala süperiz çok müthiş övüyoruz kendimizi.. Bizden iyisi yok...
         lugre
         düğün dediğin nedir ki gülüm. :D bunların hepsi inat, korona sen mi büyüksün ben mi yapacam o düğünü hiç birşey bana engel olamaz. (evli değilim ve evlenenlere ya da yakın zamanda evleneceklere başarılar diliyorum)
          samyeli90
          Aslında hep oluyor da hastalık var diye daha göze batmaya başladı bence
           hogwartsmektubugelmeyen
           Eğer tekrar pandemi başlarsa diye önlem alıyorlar bence. Pandemiyi yalnız geçirmek sıkıcı bir çok insan için.
            patavatszmelek
            Aslında şöyle oldu, Nisan ayından Temmuz ayına kadar tüm düğünler korona nedeniyle ertelendi. Bu aylardaki tüm düğünler Temmuz ve sonrasına sıkıştırıldı. Tabi ama ne gerek var? Her şey hazırdır bir nikah kıy illa evli olma derdin varsa git otur evinde.
             paarantez
             Hahahahah bu iyimiş sevdim :) çok mantıklı
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.