Korona ile Kafayı Bozmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busrawashere
   yok kuzum tüm dünya böyle ama yine de; aman boş ver olursa olur n'apalım bulaşmış bir picten
    thetalentedmrripley
    Yakalanmama ümidimi tamamen kaybettim ama pes etmek yok kaçabildiğim kadar kaçacağım.
     mevsimlerdensnbahar61
     Yani bence normal sonuçta zor bi dönemden geçiyoruz
      benita
      Önlemleri aldıktan sonra için rahat olsun, düşünceler de olumsuzu çağırıyor. Öyle ya da böyle geçireceğiz önemli olan bağışıklığı sağlam tutup mümkün olan en hafif şekilde atlatmak 🤷🏻‍♀️
       redblack
       Antikor testi negatif cikmasina ragmen umarim test yanlistir derdindeyim. Gerci ilk zamanki durumdan bir tık daha rahatim,ya da yaptiklarim refleks oldugu icin artik ben oyle hissediyorum emin degilim, maskemi agiz burun kapatacak sekilde takiyorum, melt blown filtreli maske kullaniyorum, bagisikligi desteklemek icin selenyum, cinko, d vit, c vit, beta glukan ve probiyotik icerikli destekleyici urunler kullaniyorum. Her para temasinda imkan varsa elimi yikiyorum yoksa kolonya (: duzenli olarak klavye, fare, banko ve pos makinasini isopropil alkolle dezenfekte ediyorum. Covid-19 pozitif insanla ayni havayi da soludum, gene de olamadim 🙄
        ahmetsakar
        çok evhamlı biriyim. tahminime göre 7 kez atlattım bu namussuzu. test yaptırmadım ama bu süreç boyunca yedi kez boğazım ağrıdı ve hepsi geçti. şimdi tekrar başlıyo 8 olacak. her seferinde coronayım diye milleti darlamaktan ben yoruldum.
         eski_bi_tanidik
         Amaan ben rahatım neden rahatım bilmiyorum 😴 azıcık kaygı var ama olacak artık 🤷🏽‍♀️
          utumasasiilekayanadam
          Deli konuşuyor konuş deli
           okadin
           Kesinlikle ben de kafayı bozdum. Tedbirli bir şekilde sosyal hayatınıza dönebilirsiniz demelerine rağmen hala zorunlu ihtiyaçlar harcinde evden çıkmıyorum. Kızlarımı da çıkartmıyorum. Park park diye tutturuyorlar ama evde türlü çeşitli oyunlar uydurarak gönüllerini yapmaya çalışıyorum. Bir an önce bitsin de eski normal hayatlarımıza dönelim artık. Zaten normalde de temizliği biraz abartan insanlardan biriydim şimdi iyice Masumlar Apartmanı'ndaki Safiye olma yolunda ilerliyorum.
            cinayetvaraga
            sakındık, kaçındık ama kıçımızın dibine kadar geldi. annemlerin 2 altı, dedemin alt komşusu, çocukluk arkadaşım derken koynumuza girecek nerdeyse. Olacaksam olurum diyorum. stresine değmez.
             dr.rock
             Distopia içindeyiz
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.