71
20.11.2020
Koridorda Asılı Duran Barfiks Demiri
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   mehmet_08
   anlamsız ev aletleri yalnızlığı çeşitlerinden yalnızca biri. en başta büyük hevesle alınan demir, duvara monte edilip önünden geçtikçe bir iki esneme germe hareketi yaptıktan, 2 bilemedin 3 barfiksle birlikte chin upsla vicdan rahatlatıldıktan sonra boş vermişlikle çubukcağıza kaçamak bakışlar atılır. günlerce belki haftalarca altından geçilen o demir parçası, sahibinin tekrar gaza gelip evdekilerle sayılar üzerinden iddiaya girip, üzerinden inilmediği eski günlerin tekrar gelmesini bekler... kötü günde ortaya çıkan elemandır. sırt yağlarının düşmanı, kol kaslarının, sixpacklerin dostudur o! elbet kendine sıra gelecektir. bekler; kutupta yaz gibi, tıpkı tıpkı çöllerde su gibi..
    busrawashere
    abimin çocuğu askere gidecek hala kapıda asılıdır her geldiğinde çocuklarına salıncak yapıyorum işe yarıyor
     magnezyum
     Torbacının numarasını versene kardeşim
      cansevim
      O demirin ben ta amk Arkadaşımın evinde vardı ...dur lan iki asılayım şuna dedim... düştü amk demiri kafam yarılıyodu. Nası lanet bi malzemeyse 1 hafta kafam yamuldu şişlikten. Amk demiri
       absurdizm
       Aklıma ilk Scott mccoll Sonra okuduğum bir kitaptaki o demirden barfix çeken yakışıklı bey Sonrada Aykut Elmas geldi.
        handeyakar07
        Çamaşır asın
         ladydisko
         şöyle bir şey asılı benim evimde bir gün tam şekilli hareket yaparken düşecek diye korkuyorum herkes düşmez diyor ama ben yinede ufak bir korku yaşıyorum
          asit
          kafaya düşme ihtimali yüksektir o demirin..
           rosemary_
           dumbelllar da kapı önlerine konuyor yazın cereyan olmasın diye.
            tsukyomi
            Bizim evde de asılıydı bu muhterem. Boyumun ermemesinden dolayı bir türlü fiziksel temasa geçemedik kendisiyle, bir kez düştükten sonra da kaldırdı onu. Bir gün kendi boyuma göre ayarlayıp Kas Kadın olmayı düşünüyorum.
             amakafamiznasiguzel1
             Aynısından bende de var. Küçükken dr boyum uzasın diye vermişti. Sıfır şaka. Hiç kullanmadım sonra kendi evime çıkınca buraya astırdım eğlenceli oluyo arada sallanıyorum ajshskahadjd
              benita
              Bizim evde hiç olmadı öyle bir şey. Biz spor niyetine kapı kirişlerini tırmanmak için kullanıyorduk genelde
               tucco
               Pandeminin başında eve kapandığımızda göt göbek büyümesin diye bir hevesle alıp monte etmiştim duvara. Ara sıra takılıyorum iyi oluyor. Ayrıca evde çamaşır asacak ekstra bir alan yaratması da cabası.
                dr.rock
                Böle bi gün bayram temizliği yapılmış evde, bu demirden asılı girişte, gerildim... koştum... Buna bi asıldım, tek tarafı yerinden çıktı, tutundum veeee duvarla birlikte indim aşağı, millet çıldırdı tabi, ortalık inşaat alanı :)
                 patronice24
                 Eve gelen küçük yeğenlerimi barfikse tutturup aşağı indirmeden karşlarına geçip nnnoooluuurrr beni innndiiirrr demelerini izlerken kahkaha attığım spor aletidir.
                  yagmur_ults
                  Aklıma Aykut Elmas geldi
                   keladam
                   buna sahip olan kişi büyük osbircidir
                   /
                   0

                   Tarihe Göre

                   İçerik bulunamadı.