Kopya Anınız
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   rai1231
   4 yakın arkadaş olarak önlü arkalı oturduğumuz günler, matematik sınavındayız. kağıt değiştirme hastalığına tutulmuşuz adeta, sorulara bile bakmadan yanımızdaki kişi ile kağıt değiştiriyoruz. hala çok sevdiğim ve görüştüğüm, dünya tatlısı bir matematik öğretmenimiz var. o zamanlar refleksleri ve hareket kabiliyeti zayıf olduğunu düşündüğümüz fakat aslında uçan kuştan haberi olduğu halde sesini çıkarmayan bir öğretmen. * action sınırlarını zorlayarak, kağıtlar dağıtıldığı gibi arkadan 2, yanımdan 1 kağıdın önüme konması ve sevgili öğretmenimizle tam o sırada göz göze gelmem üzerine; "hocam bana 4 tane kağıt vermişsiniz" demişliğim var. yazarken bile kalp atışlarım hızlandı. neyse ki matematik dersinde olan becerim, panik anında yalan uydurma becerimden daha fazlaydı.
    676irmak
    biz hiç yakalanmadık sdjhjksjhd
     imailahorsilahh
     Biz de önlü arkalıydık, kızlı e*k*kliydik.
      amakafamiznasiguzel1
      4 arkadaş olarak önlü arkalı oturunca zaten pek iyi şeyler olmaz herhalde :P
       ladydisko
       arka dörtlü olarak erkekli kızlı arkadaş grubumla bende çok kopya çektim başka okula gittiğimde boyum uzun diye arkaya otturtukları için yine bir iki yancı bulup kopya çektim bir sürü ders var hepsinde iyi olamayız doğal olarak yardımlaşıyorduk
        kaaninteyzesi
        Hiç çekmedim ve vermedim
         ezgizm
         Ben illa kopya lazımsa kalemin içine not koyardım oradan bakardım ama genelde kopya istenilen oldum. Kaç kişi kopya istedi ve kaç kişiye bilerek yanlış cevabı söyleyip düşük aldırdım hatırlayamıyorum bile.
          _gizem_
          ben yakalanmam.
           eski_bi_tanidik
           Amaan çok uzun
            edaersoyy
            ozamanlar lisenin ilk yılı bir arkadaş edinmişim cok yakınız falan sınavda kopya çekıyorum istedi benden kağıtımı göstermemi bende napiyim hoca bakıyordu verdim kopya kağıdını ona işimde bitmişti oda ne mızmız bir kız ama başladı ağlamaya ben göstermeyince kağıdımi kopya kağıdımı veriyim dedim salak gibi oda aldı attı kopya kağıdımı hocanın önüne o günden sonra bir allahın kuluna kopya vermek istememişimdir. allah herkesi böyle salak mızmız kızlardan uzak tutsun.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.